cansu tosun sevgilisi

En son Bugünün Saraylısı dizisin de Ayşen karakterine hayat vermiş olan çekici güzel Cansu Tosun sevgilisi kim ? ve sevgilisi var mı ? tarzındaki sorular geçmişten bu yana bir çok ünlü isim ile yanıt bulmuştur. Herkesin de bildiği gibi oyuncumuzun bir dönem yakışıklı oyuncu Serhat Teoman ile bir ilişki yaşadığı iddia edilmişti. Bu konu da kesin bir bilgi yoktur. Çünkü ikilinin aşk yaşadığı iddiaları sadece dedikodu olarak kalmıştır.Cansu Tosun eski sevgilisi ise Kenan İmirzalıoğlu olarak bilinmektedir. Ünlü çiftimiz bir dönem yaşadıkları aşkı artık anlaşamadıkları için geçtiğimiz seneler de sonlandırmışlardır.

Geçmişten bugüne kadar ilişkilerin de dikiş tutturamamış olan Cansu Tosun kimle birlikte, kimle çıkıyor ve erkek arkadaşının adı ne gibi sorular da son zamanlar da bir başka bomba bir isim ile yanıt buluyor. Bu ismi ise yine oldukça yakından tanımaktasınız. Cansu Tosun son yeni sevgilisi yani şu anki sevgilisi Tugay Mercan olarak bilinmektedir. Çiftimiz yakın zaman da bir alışveriş merkezin de baş başa alışveriş yaparken görüntülenmişlerdir. Oldukça mutlu pozlar veren sevilen oyuncularımız, ilişkileri hakkında kendilerine sorulan hiç bir soruyu yanıtlamamışlardır. Çünkü onlar da bir çok ünlü gibi aşk hayatında gizlilik ilkelerini savunanlardan yanadır. Fakat yine de şunu söyleyebiliriz ki Cansu Tosun ve sevgilisi Tugay Mercan oldukça mutludur ve birbirlerini çok sevmektedirler. Kendilerine bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerin de ise bol bol başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
2 Yorum Yazılmış
  1. Birşey sorucam belki tanımazsın ama jung yong hwa (kore)nın sevgilisi kim?? Bu arada Cansu Tosun sevgilisi de fena değil. Yakışmışlar.

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın