can yaman sevgilisi

İnadına Aşk Yalın Aras sevgilisi yani Can Yaman sevgilisi hakkında magazin gündeminde pek fazla haber yer almamaktadır.İnadına Aşk Defne ve Yalın gerçek hayatta sevgili mi ? Can Yaman sevgilisi kim, evli mi ve eli kim soruları oldukça popülerdir.Bu konuda meraklarımızı bizlerde sizler gibi elbette gizleyemedik. Can Yaman’ın eski sevgilisi Gonca Vuslateri olarak akıllarımıza kazınmış bir bilgi yer almaktaydı. İkili arasında bir ilişki hiç bir zaman söz konusu olmamıştır.Aynı dizide rol alan Gonca Vuslateri ve Can Yaman bir karavanda öpüşürken yakalandı şeklinde haberler ise gündemi oldukça meşgul etmişti. Fakat bu bilginin de hiç bir şekilde doğruluğu yoktur. İkili sadece arkadaştır. Çok iyi anlaştıklarını ve birbirlerini arkadaş olarak sevdiklerini her fırsatta dile getirmektedirler. Zaten birazdan vereceğimiz haber de bunun kanıtı niteliğindedir.

Can Yaman 2016 yılı son yeni sevgilisinin adı henüz bilinmiyor. Ama yakışıklı oyuncunun bir ilişkisi elbette var. Can Yaman sevgilisi kim elbette bizler de sizler kadar merak içerisinde ismini öğrenmek için beklemekteyiz. Fakat İnadına Aşk dizisi Yalın sevgilisinin adını şu sıralar sır gibi saklamaktadır. Arnavutköy Bodrum Mantı’da kız arkadaşı ile yakalanan genç oyuncu flaşların patlaması ile sevgilisinin yüzünü saklamaya çalışmıştır. Bu da demek oluyor ki Can Yaman sevgilisi konularında oldukça hassas ve diğer bir çok ünlü gibi özel hayatını gizli yaşamayı tercih ediyor. Bizler de bu duruma elbette saydı duyuyoruz ve kendisine adını henüz bilmediğimiz şanslı güzel ile bol bol mutluluklar diliyoruz. Umarız kısa zamanda daha mutlu haberlerini duyarız.

Benzer Sevgililer
19 Yorum Yazılmış
  1. Ya siz var ya birbirinize çok yaşıyorsunuz bence sevgili olun can yaman bey sizi çok seviyorummmmm?????❤????????

  2. aslında acelya topaloglu sevgililer bunu zaten biliyoruz çünkü instagramda hep beraberler yani bunu anlamıcak ne var ki demi yani

  3. Son veda yemeğindeki toplu resimlere bir bakın, Can hep Açelyaya sarılmış, her fotoğrafta yapışıklar birbirlerine.ikiside çok tatlı insanlar umarım cok mutlu olurlar.

  4. can yamanla açelya topaloğlu bencede birlikte hadi ozaman dizi vardı osman sınav sette ilişki istemediği için açıklayamadılar diye okumuştum bence artık açıklasınlar bekliyoruz bakalım birbirlerine çok yakışıyorlar hayırlısı

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın