çağatay ulusoy sevgilisi

Çağatay Ulusoy sevgilisi kim, evli mi gibi soruların yanı sıra son zamanlarda karizmatik oyuncumuzun yakışıklılığına ve sempatik duruşuna hayran olan, özellikle genç kızlardan oluşan bir kitle Çağatay Ulusoy yeni ve eski sevgilisi kim, kiminle birlikte, kiminle çıkıyor ve kimi seviyor gibi soruları sürekli olarak yöneltmektedirler. Karizmatik oyuncumuz sizlerinde bildiği gibi bir dönem kendisi gibi ünlü bir oyuncu olan Serenay Sarıkaya ile bir beraberlik yaşamıştır. İklinin ilişkisi aynı dizide başrolü paylaşmaları sırasında birbirlerine aşık olmaları ile başlamıştır. Medcezir dizisindeki başarılı performansları ile bizleri büyüleyen Çağatay Ulusoy ve sevgilisi Serenay Sarıkaya kısa zaman sonra yollarını ayırma kararı almışlar ve bu haber ile sevdiklerini bir hayli üzmüşlerdi. Şimdilerde ise sadece arkadaş olarak yollarına devam ettiklerini söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Tüm bunların dışında ise merak edilen bir başka konu daha vardır ki o da Çağatay Ulusoy’un geçmiş yıllardaki aşk hayatı. Bu konuyu sizlere hemen açalım. Sizlerinde bildiği gibi bir dönem magazin gündeminde sürekli olarak bir evlenme programında kendisine eş arayan adaylardan biri olan Pelin Rüya Isırgan Çağatay Ulusoy ile bir aşk yaşadığını iddia etmişti. Bu bu iddialara karşı ile ünlü oyuncumuzdan herhangi bir açıklama gelmemiştir. Bu da akıllarda kocaman bir soru işareti oluşturmuştur diyebiliriz. Bu olayın ardından ise karizmatik aktörü bir teknede Berrak Tüzünataç ile görüntüleyen magazin muhabirleri “Sevgili misiniz ? ”  sorularına ne yazık ki yanıt vermemişlerdir. Ancak Berrak Tüzünataç’ın şu anda başka ünlü bir isim ile aşk yaşaması, onların arasında herhangi bir şekilde aşk olmadığını, sadece arkadaş olduklarını açık bir şekilde göstermiştir.

Çağatay Ulusoy Yeni Sevgilisi Kim ?

Çağatay Ulusoy yeni sevgilisi kim ? sorusu sizlerde takdir edersiniz ki ünlü manken ve oyuncunun hakkında en çok yöneltilen sorulardan biridir. Neredeyse yediden yetmişe herkes Çağatay Ulusoy’un sevgilisi ve aşk hayatı hakkında 2016 yılında çıkmış olan haberleri merak etmektedirler. Hemen bu konuya siz değerli ziyaretçilerimiz için açıklık getirelim. Ünlü ve karizmatik aktörün aşk hayatına şöyle genel olarak baktığımız zaman görüyoruz ki onun hakkında magazin gündeminde çok farklı ve güncel bilgiler yer almaktadır. İddialara göre Çağatay Ulusoy yeni sevgilisi seksi ve çekici model olan Taylor  Marie olarak bilinmektedir. İkili bu konuda herhangi bir açıklama yapmasa da çiftimizin sosyal medyaya ve magazin haberlerine yansıtılan fotoğrafları onların şu anda deli dolu bir birliktelik yaşadıklarını gösteriyor. Öyle ki yine gündemde yer alan iddilara göre ünlü model Çağatay Ulusoy son sevgilisi olan Taylor Marie ile Amerika’da sürekli olarak buluşuyor ve aşklarını tazeliyorlar. İddialara göre bu ilişki şu anda flört aşamasında ilerlemektedir. İlerleyen zamanlarda durum nasıl bir şekila alır bilinmez ama buradan bir kez daha belirtmek isteriz ki sevilen oyuncunun hayranları bu konuda bir hayli meraklanmış durumdalar. Umarız ilerleyen günlerde daha net ve daha güncel bilgiler ile tekrar karşınızda oluruz. Oyuncumuza aşk hayatında oldukça çok mutluluklar ve kariyerinde ise bir hayli çok başarılar diliyoruz. İyi günler.

 

Benzer Sevgililer
8 Yorum Yazılmış
  1. Oynadığı her diziye yakışan bir adam çağatay ulusoy sevgilisi serenay sarıkaya ile evlenir mi acaba çok merak ediyorum

  2. Büyük hayranınım Çağatay, Serenay Sarıkaya ile ayrılmana üzüldüm dizilerde başarılar diliyorum çok özletme yüzünü 🙂 En yakın zamanda güzel bir sevgili bulman dileğiyle..

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın