buse arslan sevgilisi

Aşk Yalanı Sever Perihan yani Buse Arslan sevgilisi kim, kiminle birlikte ve kimi seviyor şeklindeki sorulara yanıt arayan binlerce hayranı mevcuttur. Uzun süreden beri ekranlarımız karşısında profesyonel anlamda oyunculuk yapan seksi güzelimizin aşk hayatı son zamanlar da oldukça sessiz sakin ilerlemektedir. Kendisinin bu zamana kadar ismi kimse ile anılmamıştır. Durum böyle olunca da seksi güzelimiz sevgili durumları konusunda oldukça popüler olmuş ve kendisini çok seven hayranlarının kafasında soru işaretleri oluşturmuştur. Buse Arslan evli mi, eşi kim ve kiminle çıkıyor şeklindeki sorular da her geçen gün daha büyük bir yoğunluk ile sorulmaya başlanmıştır. Bu konuda sizlere ne yazık ki pek de iç açıcı haberler veremeyeceğiz. Güzeller güzeli oyuncumuz Buse Arslan yeni sevgilisi şu an da bulunmamaktadır. Uzun süredir aktörümüzün kalbi boştur. Durum bu şekilde olunca da onu sevenler her geçen gün daha da ısrarla aşk konularını irdeleme çabasına girmişlerdir.

Buradan kesin olarak bir kez daha belirtmek istiyoruz ki Buse Arslan son sevgilisi sosyal medyadan elde ettiğimiz bulgulara göre Kazım Akdeniz olarak bilinmektedir. Uzun süredir güzel bir flört dönemi yaşamaktadırlar.Çiftimiz şu an oldukça mutludur.Ancak ünlü çift ilişkileri hakkında çokta fazla konuşma taraftarı değillerdir. Çünkü bu aralar kendileri kariyerine aşırı bir şekilde yoğunluk vererek daha büyük yapımlarda yer almak için çaba göstermeye başlamışlardır. Sempatik güzelimizin aşk hayatı konusunda kendisinin kesin olarak belirttiği tek şey şu sıralar bir sevgilsini çok sevdiğidir. Bu konuda kendisine elbette hak veriyoruz. Umarız en yakın zaman da çiftimizin dünya evine girdiklerini de görürüz. Çünkü sizler de takdir edersiniz ki kendisi çok tatlı ve hanımefendi bir bayandır. Bu nedenle de mutluluğu oldukça çok hak ediyor. Buse Arslan ve sevgilisi Kazım Akdeniz konusunda yeni haberlerde tekrar buluşmak dileğiyle. Kendisine aşk hayatında mutlululuklar ve kariyerinde ise bol bol başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
8 Yorum Yazılmış
  1. birbirlerine çok ama çok yakışıyorlar,buse arslana hayran ve bayılıyorum,tanıdığımada çok mutluyum

  2. birbirinize çok yakışıyorsunuz ve sizi sevgili buse hanım tanıdığıma çok memnum ve çok seviyorum ve bayılıyorum ve gerçekten çok dahada ve muhteşem bi güzelliğe sahipsiniz

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın