burak özçivit sevgilisi

Burak Özçivit sevgilisi kimdir, sevgilisi var mı ve yeni sevgilisi kim gibi sorular yakışıklı oyuncumuzun kendisine son derece yürekten bağlı olan hayranları tarafından özellikle son zamanlar da oldukça sık olarak yöneltilmektedir. Sizlerde takdir edersiniz ki oyuncumuz Türkiye’nin en yakışıklı, en karizmatik ve en sempatik isimlerinden birisidir. Öyle ki kendisi 2005 yılının en iyi best modeli adaylarından birisi olmuş ve ikinci olmuştur. Yakışıklılığı tescilli olan oyuncumuza özellikle genç kızlar derinden bir sevgi beslemektedir. Durum böyle olunca da Burak Özçivit sevgilisi kim, kiminle birlikte, evlendi mi ve eşi kim şeklindeki soruların sürekli olarak sorulmasıda oldukça doğal karşılanmaya başlamıştır. Sempatik oyuncumuzun yeni aşkının adını duymayan bilmeyen çok az kişi kalmıştır sanırsak. Çünkü kendisi ve kız arkadaşı magazin gündeminde oldukça popülerdir ki, adeta yaşadıkları aşkı tabiri caiz ise sağır sultan bile duymuştur. Bu konuda bilgi sahibi olmayan, ancak olmayı çok isteyen hayran grubunu bilgilendirmeyi bir görev edindik ve şimdi sizler için Burak Özçivit yeni ve eski sevgilisi konularına geçmişten bugüne kadar kronolojik bir sıra ile değinelim. Öncelikle yakışıklı oyuncumuzun ilk defa Zoraki Koca ile televizyonlarımız karşısında yer aldığını bilmeyen yoktur herhalde. O günler de Burak Özçivit’in sevgilisi olarak anılan isim hiç şüphesiz ki Ceyla Çapa idi. İkilinin aşkı tahmin edeceğinizden de daha uzun bir süre devam etmiştir. Bu aşkın gündemde büyük yankılar uyandırması, onların ilişkilerini herkesin bilmesine neden olmuştur. Fakat çok uzun zaman önce çiftimizin yollarını ayırdığıda gündem de büyük olaylar yaratmıştır. Peki Burak Özçivit eski sevgilisi Ceylan Çapa’dan neden ayrıldı ? Hemen açıklayalım. İkilinin arasındaki aşk ne yazık ki tükenmişti. Bu nedenle en mantıklı kararlardan biri olan ayrılık kararını uygulamışlar ve yollarına ayrı ayrı devam etmişlerdir. Bu aşkın bitmesi ile birlikte yakışıklı oyuncumuz kendi gibi oyuncu olan güzeller güzeli bir kadına kalbini kaptırmıştır ve şu anda dahil olmak üzere bir hayli zamandır birliktedirler. Burak Özçivit yeni sevgilisini merak edenler için hemen bu konuya elimizden geldiği kadar netlik kazandırmaya çalışacağız. Bakalım kendisi şu anda kime aşık hep birlikte öğrenelim.

Kara Sevda Kemal Sevgilisi Kim ?

Sizlerde ekranlarınız karşısında oldukça net olarak görüyorsunuz ki yakışıklı oyuncumuz bu aralar Kara Sevda dizisinde rol almaktadır. Kemal karakterine hayat veren aktörün, dizideki aşk hayatıda gerçek yaşamındaki kadar bet ve gerçekçidir. Ancak son zamanlarda bu dizinin en çok izlenenler arasında olmasıda dolayı Kara Sevda Kemal Sevgilisi Kim ? gerçek adı ne ? gibi sorular yöneltilmektedir. Hemen bu konuya netlik kazandıracak olursak net bir dille belirtmek isteriz ki Kara Sevda Kemal’in dizideki sevgilisi ünlü oyuncu Neslihan Atagül’dür. İkili rol aldıkları bu efsane dizide madencilerin dramını dile getirmektedirler. Oldukça başarılı bir performan sergiledikleri ile yadsınamaz, inkar edilemez bir gerçektir. İkiliyi gerçek yaşamda da sevgili olarak görmek isteyen fanları bulunmaktadır. Ancak oyuncularınızın ikisininde kalplerinde farklı farklı isimler yer almaktadır. Bu isimleri aslında sizler de bir hayli yakından tanıyor ve seviyorsunuz. O halde artık yakışıklı oyuncumuzun aşk hayatı için en net görüntüyü sunmanın vakti geldi de çatıyor bile. Bakalım Kara Sevda Kemal yani Burak Özçivit gerçek hayatta kiminle aşk yaşıyormuş öğrenelim.

Burak Özçivit Yeni Sevgilisi ile Gündemden Düşmek Bilmiyor!

Burak Özçivit sevgilisini merak edenler için hemen Fahriye Evcen ismini vermek istiyoruz. Karizmatik oyuncumuzu yakından takip edenlerde çok iyi bilirler ki kendisi uzun zamandır ünlü güzelimiz ile birliktedir. İkili her fırsatta birbirlerine olan aşklarını deliler gibi dile getirmektedir. Onlar aşklarını bir çok ünlü isme nazaran ulu orta yaşamayı sevenlerdendir.Çünkü kendilerinin mutluluklarını hayranları ile paylaşmaları onları daha da mutluu etmektedir. Burak Özçivit ve sevgilisi Fahriye Evcen’in bu zamana kadar magazin gündeminde milyonlarca fotoğrafları yayınlanmıştır. Görenler ikiliyi oldukça çok yakıştırmaktadır. Çiftimizinde ilişkisi mükemmel bir şekilde ilerlemeye devam edince, herkesin aklına gelen ilk şey Burak Özçivit ve Fahriye Evcen evlendi mi ve evli mi soruları olmuştur. Kendileri henüz evli değildirler ancak yakın zamanda güzel bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirecekleri düşünülmektedir. Böyle bir haber olduğu zaman tam da bu sayfadan sizleri tekrardan bilgilendireceğiz. Kendilerine bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise bol bol başarılar dileriz.

Benzer Sevgililer
6 Yorum Yazılmış
  1. süpersin burak sevgilin ile mutluluklar diliyorum yeni dizilerle karşımıza çıkarsın inşallah 😀

  2. Kara Sevda Kemal ve sevgilisi Fahriye Evcen dedin mi akan sular durur. Durması gerekir. Mükemmel bir çift.

  3. kara sevda neden final!!!! izlediğim her film final final final bıktım artık doğru düzgün film bile doğru düzgün izleyemiyorum

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın