burak deniz sevgilisi

Shameless dizisinden uyarlanan Bizim Hikaye dizisinde Barış karakterine hayat veren karizmatik oyuncu Burak Deniz sevgilisi kimdir, evli mi ve eşi kim gibi soruların yanı sıra son zamanlarda sürekli olarak Burak Deniz ve Büşra Develi sevgili mi ve ayrıldı mı gibi sorular sürekli olarak yöneltilmektedir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Yakışıklılığı ile adından sıkça söz ettiren aktörümüzün aşk hayatı aslına bakıldığında oldukça sessiz sedasız bir şekilde ilerlemektedir. Öyle ki magazin gündemine şöyle bir baktığımız zaman görüyoruz ki Burak Deniz eski sevgilisi denildiği zaman ne yazık ki akıllara herhangi bir isim gelmemektedir. Ancak bu durum onun şu anda bir sevgilisi olduğu ya da olmadığı anlamına gelmemektedir. Magazin gündeminde son zamanlarda yer alan haberlere göre özellikle de genç kızların üzüleceği bir haberimiz olduğunu belirtmek isteriz. Şu anda sizlere vereceğimiz bu bilgi eminiz ki Burak Deniz ve sevgilisi konusuna da açıklık kazandıracaktır. İşte merak edilen o detaylar…

Burak Deniz Yeni Sevgilisi Büşra Develi!

Hem yakışıklı hem de oldukça karizmatik isimlerden biri olarak bilinen Burak Deniz yeni sevgilisi Büşra Develi’dir. İkilinin aşkı sizlerin de bildiği gibi Tatlı Küçük Yalancılar dizi setinde başlamıştır. İkili birbirlerini daha ilk gördüğü andan itibaren deliler gibi aşık olmuştur. Bu nedenle bir hayli uzun süredir beraberliklerini sürdürdüklerini söylesek çok doğru bir ifade kullanmış olacağız. Zaten ikilinin birbirlerine karşı olan duyguları da gözlerinden çok net bir şekilde belli olmaktadır. Umarız yakın zamanda kendilerinden bu konuda daha net ve güncel açıklamalar gelir. Çünkü ikilinin hayranları bu konuda büyük bir merak içerisindedir. Burak Deniz ve sevgilisi konusundaki en yeni ve en güncel haberlerde yeniden görüşmek dileğiyle… Kendisine aşk hayatında bir ömür boyu mutluluklar dileriz. İyi günler.

Benzer Sevgililer
16 Yorum Yazılmış
  1. burak denizin sevgilisi büşra develi dizinin başından beri sevgililer kanıt ise instagram da büşra develi ve beste kökdemirin sayfasındadır.

  2. Bance hande ile burak cok guzel bir çift olurdu ama burak onu seçtigine göre bana mutluluklar dilemek düşüyor 🙂 😛

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın