başak parlak sevgilisi

Kanal D ekranların da yayınlanan Bir Deniz Hikayesi Reyhan’ın gerçek ismi ile Başak Parlak’ın şu an sevgilisi kim ? Başak Parlak evli mi, eşi kim ve kiminle çıkıyor ? gibi sorular kendisi hakkında merak edilen konulardan sadece bir kaçıdır.Çünkü kendisi güzelliği ile bir çok hayranını adeta büyülemiş ve kendisine aşık etmiştir. Onun aşk hayatı konusun da söylenecek oldukça çok şey vardır. Çünkü bir çok ünlüden farklı olarak mutluluğunu paylaşmaktan bir hayli memnun olduğunu her fırsatta dile getirmektedir. Başak Parlak’ın eski sevgilisi hakkın da bir bilgi yoktur. Çünkü kendisi ekranlar da daha yeni yer almaya başlamıştır. Bu nedenle de geçmiş dönem aşk hayatı magazin gündemine yansımamıştır.

Başak Parlak son yeni sevgilisi ise Kemal Uçar’dır. İkili rüya gibi bir aşk yaşadıklarını bulduğu her an da dile getirmekten çekinmemektedir. Birbirlerini oldukça çok sevmektedirler. Onların mutluluğu bir çok ilişkiye örnek olabilecek niteliktedir. Çünkü ilişkileri hakkın da kusursuz ilerleyen nadir beraberliklerden biridir diyebiliriz. Fakat şu sıralar Başak Parlak eşinden ayrıldı gibi haberler gündemi meşgul etmektedir. Bu haberin aslı yoktur. Ünlü çift hala birliktedir. Uzunca da bir süre ayrılmayacak gibi gözükmektedir. Verdiğimiz bu haber onun genç aşıklarını bir hayli üzecektir. Fakat mutlu olmasını da istediklerini umuyoruz. Başak Parlak ve sevgilisi Kemal Uçar’a bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerin de ise bol bol başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
8 Yorum Yazılmış
  1. Allah ikisininde kalbine göre versin.ama özgürcan çevikle çok yakışıyorlar bide bu filmin hastayım.sizide çok seviyorum: özgürcan çevik ve başak parlakB-):-D:-P:-P:-P

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın