barun sobti sevgilisi

Barun Sobti sevgilisi kimdir, evli mi ve eşi kim gibi soruların yanı sıra, hint dizilerinin yakışıklı ve sevilen prensi hakkında Barun Sobti ne zaman, kiminle evlendi, sevgilisi var mı tarzıdaki sorular çok daha sık olarak sorulmaktadır. Ünlü oyuncumuzun aşk hayatını merak eden kesim özellikle genç kızlarımız olsa da kendisinin dizilerdeki başarılı performansı ile birlikte bu konu genel bir kitleye hitap etmeye başlamıştır. Öyle ki onun sevildiği gibi sevilmek kim istemez ki! Bu nedenle Barun Sobti sevgilisi kim, kiminle birlikte, kimi seviyor ve kiminle çıkıyor tarzındaki soruları özellikle bu aralar olmak üzere önümüzdeki günlerde de oldukça sık olarak duyacağız. Peki bu kadar çok merak edilen Barun Sobti’nin sevgilisi konusu nasıl açıklığa kavuşuyor dersiniz ? Hemen açıklayalım. Öncelikle belirtmek isteriz ki kendisinin aşk hayatı hakkında vereceğimiz haberler genç ve yakışıklı oyuncumuzun özelllikle de genç kızlardan oluşan fan grubunu üzecek tabiri caiz ise mutsuz edecektir. Ancak eminiz ki kendisinin mutlu olmasını yürekten istediğinize inanıyoruz. Çünkü sizler de takdir edersiniz ki oyuncumuz oldukça temiz kalpli ve sevilesi bir beyefendi. Bu nedenle hayatında bulunan güzeller güzeli bayanında onu mutlu edecek kadar hoş ve iyi kalpli bir kadın olduğunu söyleyesek herhalde oldukça doğru ve yerinde bir ifade kullanmış olacağız. Bakalım oyuncumuzun kalbini çalan oyuncumuz kim hep birlikte öğrenelim.

Barun Sobti Eşi Kim ?

Barun Sobti yeni sevgilisi kim gibi sorular uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Ancak özellikle belirtmek gerekirse kendisini çok seven hayranlarına bir açıklama da bulunacak olursak, kendisinin evli olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle Barun Sobti eşi kim sorusunun çok daha yerinde bir cümle olduğunu görmüş olacağız. Barun Sobri eşi ise Pashmeen Manchanda olarak bilinmektedir. Çiftimiz 2010 ylında dünya  evine girmişlerdir. Şu anda bir hayli mutlu bir aile yuvasına sahip olduklarını söyleyebiliriz. Öyle ki onlar deli gibi birbirlerine aşıktırlar ve sürekli olarak yan yana olmaktan büyük bir mutluluk duymaktadırlar. Durum böyle olunca da çiftimizin yakın zamanda bu beraberlikten bir de dünyalar tatlısı bir bebek dünyaya getireceklerini umut ediyoruz. Barun Sobti ve eşi Pashmeen Manchanda’ya bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise oldukça çok başarılar diliyoruz. İyi günler dileriz.

 

Benzer Sevgililer
11 Yorum Yazılmış
  1. barun sapti sizi çok çok çok seviyorum sizi hep hayal ediyorum ilk defa birini bu kadar seviyorum umarım sizde beni bu kadar seversiniz

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın