bahar candan sevgilisi

İşte Benim Stilim yarışmasının en çok tartışılan isimlerinden biri olarak adından sıkça söz ettiren Bahar Candan sevgilisi kimdir, evli mi ve eşi kim gibi soruları bir kenara bırakacak olursak son zamanlarda bir hayli sıkça Bahar Candan yeni sevgilisi kim sorusunun yöneltildiğini görmek mümkün olacaktır. Öyle ki kendisi sizlerin de bildiği gibi olay yaratan tavırlarıyla ve konuşmasıyla bir türlü gündemden düşmek bilmiyor. O halde gelin seksi güzelimizin aşk hayatında şöyle geçmişten günümüze kadar şöyle bir bakalım. Öncelikle Bahar Candan sevgilisi var mı sorusuna siz değerli ziyaretçilerimiz için yanıt verelim. Elbette ki güzeller güzeli yarışmacının kalbini çalan bir isim vardır. Ancak bu isim son zamanlarda gündeme çok fazla gelmemektedir. Neredeyse yediden yetmişe herkes Bahar Candan’ın sevgilisi olarak Can Kızıltuğ ismini bilmektedir. Ancak bu yanlış bir bilgidir. Çünkü ikili arasında şu anda herhangi bir aşkın söz konusu olmadığını söyleyebiliriz.  Peki gündemin en popüler ismi Bahar Candan’ın son yeni sevgilisi kim ? Merak edenler için en yeni ve en güncel bilgileri siz değerli ziyaretçilerimize aktarıyoruz. İşte detaylar…

Bahar Candan ve Murat Boz Sevgili Mi ?

Öncelikle gündemin en çok tartışılan konusuna yanıt vermek istedik. Bahar Candan ve Murat Boz Sevgili mi ? Eminiz ki bu konuda bilgi edinmek için sabırsızlanan pek çok kişi bulunmaktadır. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir. Yakışıklı oyuncumuz Murat Boz güzeller güzeli sevgilisi Aslı Enver ile yoluna devam etmektedir. Hatta öyle ki çiftimizin şimdilerde çok ama çok mutlu olduğunu söyleyebiliriz.

Bahar Candan Yeni Sevgilisi Mert !

Her geçen gün daha da popülerleşen Bahar Candan’ın sevgilisi kim sorusu şu sıralar gündemden düşmek bilmiyor. O halde merak edilen o soruyu sizler için yanıtlayalım. Güzel yarışmacımızın yeni sevgilisi kendi yapmış olduğu açıklamalara göre Mert isimli esmer bir beyefendi olarak bilinmektedir. Magazin gündeminden elde edilen bilgilere göre kendisinin sevgilisi ile çok ama çok mutlu olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım ilerleyen günlerde bu konuda ne gibi gelişmeler gündeme gelecek… Çiftimize aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın