ayla çelik sevgilisi

Bağdat şarkısı ile dillere pelesenk olan güzel sanatçı Ayla Çelik sevgilisi kimdir, evli mi ve eşi kim gibi soruların yanı sıra kendisinin klibinde ünlü şovmen Beyazıt Öztürk ile düet yapmış olması nedeni ile Ayla Çelik ve Beyazıt Öztürk sevgili mi gibi sorularda uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Güzeller güzeli şarkıcının aşk hayatına şöyle genel olarak baktığımız zaman görüyoruz ki onun sevgili durumları oldukça sessiz sakin bir şekilde ilerlemektedir. Öyle ki bu durum kendisinin bir sevgilisi olduğu ya da olmadığı anlamına gelmemektedir. Ancak şunu açık bir şekilde dile getirmekte yarar görüyoruz ki seksi sanatçı Ayla Çelik ve Beyazıt Öztürk sevgili değillerdir. Onlar sadece çok yakın olan iki arkadaş, hatta bir dostturlar. Aralarındaki diyalog bundan öteye geçmemiştir. Öyle ki magazin gündeminde yer alan pek çok habere göre kendisinin kalbi bir başka isim için atmaktadır. Peki Ayla Çelik’in sevgilisi yani kendisine Bağdat’ı bulduran bu şanslı beyefendi kim ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki aslına bu ismi daha önce hiç duymadınız. Bakalım güzel şarkıcının yeni sevgilisi olan şansı beyefendi kimmiş hep birlikte öğrenelim.

Ayla Çelik Sevgilisi Var mı ?

Gündemin en popüler isimlerinden biri olan Ayla Çelik sevgilisi var mı ? sorusu uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Kendisinin aşk hayatına şöyle detaylı olarak baktığımız zaman görüyoruz ki onun gerçek hayatta sevgilisi vardır. Hatta öyle ki  bu beyefendi hem yakışıklılığı ile hemde karizmatik duruşu ile yediden yetmişe herkesin etkilenebileceği bir karakter olarak kendisini göstermektedir. Peki Ayla Çelik yeni sevgilisi olan bu beyefendinin ismi ne ? Ne yazık ki üzülerek belirtmek istiyoruz henüz kendisinin adı belli değildir. Yani kendileri görüntülenmişler fakat aralarında çıkan aşk haberlerine yanıt vermemişlerdir. Yakın zamanda bu şanslı beyefendinin kim olduğu bilgisi gündeme yansıyacaktır diye düşünüyoruz. Ayla Çelik ve sevgilisi esmer beyefendiye aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Ayla Çelik ve Beyaz Evlendi mi ?

Ayla Çelik yeni sevgilisi kim ? sorusu son zamanlarda magazin gündeminde yer alan haberler doğrultusunda ne yazık ki Beyazıt Öztürk ismi gündeme gelmektedir. Ancak bilinmesinde fayda vardır ki ikili arasında herhangi bir şekilde aşk söz konusu değildir. Onlar sadece arkadaş olarak beraberliklerini sürdürmektedir. Son zamanlarda gündemde çıkan bazı haberler doğrultusunda Ayla Çelik ve Beyaz evlendi mi ? şeklindeki sorular da oldukça yoğun olarak yöneltilmektedir. Hemen bu konuda sizleri bilgilendirelim. Bu tür haberlerin hiç bir şekilde aslı yoktur. Onların kalbi başka isimlere aittir. Kendilerine mutluluklar, kariyerlerinde ise bol bol başarılar diliyoruz. İyi günler.

 

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın