alp korkmaz sevgilisi

Arka Sokaklar’ın başarılı oyuncusu Alp Kormaz bir aralar dizideki rol arkadaşı Zeynep Beşerler’in kız kardeşi Derya Beşerler ile anılmıştır. Fakat Zeynep Beşerler Alp Korkmaz ile Derya Beşerler’in arasında sevgili durumları olmadığı konusunda açıklamada bulunmuştur. Aynı zamanda Zeynep Beşerler kız kardeşiyle Alp Kormaz’ın sevgili olmasını istediğini söylemiştir.

Alp Korkmaz’ın eski sevgilisi İpek Yaylacıoğlu’dur. Fakat şu sıralar ismi dizideki rol arkadaşı Gülcan Aslan ile anılmaktadır. Alp Korkmaz ve Gülcan Aslan sık sık birlikte görülmektedir. Alp Korkmaz’ın yeni sevgilisi Gülcan Korkmaz’dır. Birbirine oldukça yakışan genç çifte bol bol mutluluklar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
3 Yorum Yazılmış
  1. Alp korkmazı çoooooookkkkkkkkk sevviiiyyyyoooorrrruuuuuummmmmmmm bu yüzden biran öncede evlenmesini çoluk çocuğa karışmasını istiyorum alpe sesleniyorum eğer aday yoksa ben varım aşkım benle evlenebilirsin aramızda sadece yirmi yaş var bence sorun yok evlenelim aşkım benim bu arada her zaman çooookkkkkkk yaakkışıklı,sempatik,karizmatik, başarılı ve çooookkkkk ama çoookkk tatlısın her an seni yiyebilirim kendine dikkat et takip ediliyor olabilirsin 🙂 🙂 😉 (:

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın