ahmet kayakesen sevgilisi

Kocamın Ailesi dizisinin Fatih’i sevilen ve çok konuşulan isimlerinden olan Ahmet Kayakesen’in sevgilisi ile ilgili haberler gündemde çok yer almamaktadır. Bu nedenle de kendisinin hayranları kafalarında bu konuyla alakalı kocaman bir soru işareti oluşturmuş ve yanıt aramaya başlamışlardır. Sizlere ilk olarak aynı dizi de başrolü paylaştığı arkadaşı Seray Kaya ve Ahmet Kayakesen sevgili mi ? sorusunun yanıtını verelim. Miray ve Fatih sevgili değildir. En azından şu an için bu konuda net bir bilgi yoktur. Peki Ahmet Kayakesen sevgilisi kim ? sevgilisi var mı ? soruları nasıl yanıt buluyor dersiniz. Hemen bu konuda sizleri bilgilendirelim.

Ahmet Kayakesen 2015 yılı son yeni sevgilisi yoktur. Şu sıralar kariyerinde patlama noktasına ulaşan yakışıklı oyuncu, iş hayatında başarılara imza atmaya devam edecek gibi gözükmektedir. Kendisinin sevgilisi ve aşk durumları hakkında bir gelişme olduğunda bilgilerimizi tekrar güncelleyeceğiz ve sizlerle paylaşacağız. Fakat şimdilik bu haberin yakışıklı oyuncunun hayranları için mutlu edici bir haber olduğunu düşünüyoruz. Aşk hayatı şimdilik durgun olan Ahmet Kayakesen’in yeni sevgilisi ile ilgili haberleri bizler de sizler kadar büyük bir merakla bekleyeceğiz. Sempatik ve bir o kadar da yakışıklı oyuncumuza kariyerinde büyük başarılar, ak hayatında ise bol bol mutluluklar diliyoruz. Umarız yakın zaman da aşk hayatı ile ilgili gelişmeleri bizlerle paylaşır.

Benzer Sevgililer
38 Yorum Yazılmış
  1. Ahmet Kayakesen’in sevgilisi olmayı çok isterdim. Hayatımda böyle yakışıklı bir adam daha görmedim. İnşallah bir gün tanımakta nasip olur.

  2. Ben seni seraya yakıştırıyorum o gökhanla kardeş öylede kalsın çek al onu kollarına. Seray eger sende bunu okursan benim ne demek istediğimi anlayacaksın çünkü böyle biri karşına bir kez çıkar sonradan aynı benim gibi.aynı şeyler senin içinde geçerli.bu arada seray sen filmden çıkarsan eğer seranaya kimse bakmaz. bu arada ahmet çok yakışıklısın inşallah bir gün karşılaşır bir yerde birşeyler içeriz.ama bizimkiside hayal işte aman hayatında başarılar:)

  3. Serenay aktaşı seviyorum ama yine de seray kaya olsun yaaa fatih le çok yakisiyorlardı ekranların fenomen ciftiydi bence

  4. Bnce ahmetle seray birbirlerine cok yakisiyorlar. Bence oynadiklari dizi kocamin ailesinde oynadigi karekterlerle bile birbirlerine cok yakisyorlar. Bence seraydan baskasi olamaz :):):):)

  5. ya çok yakışıklı yolda görsem ki göremem gittiği yere kadar takip edip selfi çılgınlığı yes

  6. Hayır bi kere ahmet kayakesen ve asena tuğal daha çok birbirlerine yakışıyor sizlere başarılar dilerim😊😊😊

  7. kertenkele dizisini izliyordum birden baktim diziye murat komiser gelmiş. çok yakişikli ve güçlü bir oyuncu. senı gerçekten çok seviyorum 💞💞

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın