Zuhal Olcay sevgilisi kim, evli mi ve eşi kim gibi soruların yanı sıra özellikle de bu aralar Yüksek Sosyete Süreyya sevgilisi kimdir ? tarzındaki soruların çok daha fazla yöneltildiğini görmekteyiz. Uzun süredir güzelliği ile bizleri büyüleyen, oyunculuk yeteneği ile kendine hayran bırakan ve tavırları ile mest eden ünlü aktörümüzün aşk hayatı bir çok ünlü isme nazara daha çok hareketlidir diyebiliriz. Çünkü sizlerinde bildiği gibi güzeller güzeli oyuncumuz daha önce 3 defa evlenmiş ve boşanmıştır. Öyle ki Zuhal Olcay eski sevgilileri de aslında çok yakından tanıdığınız isimlerdir. Kendisinin geçmiş yıllardaki aşk hayatından günümüze kadar sevgili durumlarında neler değişmiş gelin şöyle bir özetleyelim. Öncelikle ekranların vazgeçilmez yüzlerinden biri olan Zuhal Olcak’ın ilk eşi kendisini yakından takip edenlerinde oldukça iyi bildiği gibi 1976 yılında evlendiği Selçuk Yöntem olarak bilinmektedir. İkili uzun süre beraberliğini sürdürselerde bir süre sonra aralarındaki aşkı bitmesi nedeniyle 1979 yılında yollarını ayırma kararı almışlar ve boşanmışlardır. İkili ayrıldıktan uzunca bir süre kimse ile beraber olmamıştır. Ancak daha sonra ünlü güzel Zuhal Olcak ikinci eski eşi olan Zafer Olcay ile 1980 yılında dünya evine girmiştir. Bu evlilikte de yerşey yolunda gidiyor çiftimiz deli dolu bir beraberlik yaşıyor derken evliliklerinin üzerinden geçen 7 sene sonra yani 1987 yılında ayrılma kararı almışlardır. Bu ayrılık ikiliyi çok seven hayranlarını bir hayli üzmüştür. Öyle ki bu konuda herhangi bir açıklama yapmamaları da büyük merak uyandırmalarına neden olmuştur. Akabinde ise Zuhal Olcay 1992 yılında ünlü oyuncu Haluk Bilginer ile evlenmiştir. Uzun süre boyunca süren bu aşkın bitmesine neden olan olay yine bilinmemektedir. Ancak bir aralar birbirlerine deliler gibi aşık olduklarını söyleyebiliriz. Çiftimiz 2004 yılında yollarına ayrı ayrı devam etme kararı alarak, boşanmışlardır. Daha sonra ise ünlü oyuncumuz bir süre daha aşk ve sevgili durumlarından uzak durmuş ve daha çok kariyerine yönelik planlar yapmaya başlamıştır. Şimdilerde ise yeni sevgilisi ile magazin gündeminde boy göstermektedir.

Zuhal Olcay Yeni Sevgilisi Kim ?

Zuhal Olcay’ın sevgilisi konusundaki bu zamana kadar gündemde yer almış neredeyse tüm haberler büyük sansasyonlar yaratacak şekilde olsa da kendisinin son sevgilisi daha çok merak edilmektedir. Bir de bu konunun dışına merak edilen şey Zuhal Olcak yine Evlendi mi ? tarzındaki sorular olmuştur. Hemen bu konulara açıklık getirelim. Ünlü güzel şu an evli değildir. Ancak bu durum sevgilisi olmadığı anlamına gelmiyor elbette ki. Tak aksi bir şekilde güzeller güzeli aktörün bir sevgilisi olduğunu söyleyebiliriz. Hatta öyle ki kendisinin bu isim ile olan beraberliği de haberlerde oldukça sık olarak yer almıştır. Zuhal Olcay yeni sevgilisi kendi gibi ünlü olan ancak sanatçılık yapan Mazlum Çimen olarak bilinmektedir. İkilinin aşkı ne zaman ve nerde başladı bilinmese de bu beraberliğin gerçek olduğu oldukça kesindir. Çünkü kendileri de magazin gündeminde samimi fotoğraflar ve pozlar paylaşarak aşklarını ilan etmişlerdir. Yakın zamanda dünya evine girecekler yönündeki tezlerde bir hayli kuvvetlidir. Böyle bir haber meydana geldiğinde tekrar bu sayfa üzerinden gerekli bilgileri sizlere aktaracağız. Gelin bir de kendisinin dizideki aşk durumlarına şöyle bir göz atalım isterseniz.

Yüksek Sosyete Süreyya Sevgilisi Var Mı ?

Yüksek Sosyete Süreyya sevgilisi var mı, sevgilisi kim ve evli mi gibi sorular bir hayli süredir kendisini deliler gibi seven fan grubu tarafından sıkça sorulan sorulardan olmuşlardır. Bu konudaki bilgileri aslında diziyi izleyen herkes net bir şekilde bilse de, izlemeyenler ve kendisine oldukça çok hayranlık duyanlar bu konu hakkında bilgi edinmek istemektedirler. O halde bu konuya açıklık getirelim. Yüksek Sosyete Süreyya Korhan sevgilisi yani daha doğru bir tabir ile eşi Metin korhan olarak bilinmektedir. İkili zengin bir ailedir. Ancak birbirlerini çok sevseler de aralarındaki sorunlar bir türlü bitmek tükenmek bilmiyor diyebiliriz. Öyle ki son bölümde de görüldüğü gibi Metin Korhan’ın eski sevgilisinden Işıl adından bir kızı olduğu ortaya çıkmıştır. Eski sevgilisi Yüksek Sosyete Süreyya’nın kocasını bırakmaz. Metin Korhan ise çocuğunu reddetmek istemez ve ona sahip çıkmak ister. Durum böyle olunca da Süreyya eşini kaybetmemek için durumu kabullenecektir. Şimdilik dizi ile alakalı bilgiler sadece bu kadardır. İlerleyen zamanlarda neler olup bitecek hep birlikte izleyip göreceğiz. Zuhal Olcak ve sevgilisi konusunda yeni haberlerde tekrar buluşmak dileğiyle. Kendisine aşk hayatında mutluluklar, kariyerinde ise bol bo başarılar diliyoruz. İyi günler.

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın