zehra çilingiroğlu sevgilisi

Zehra Çilingiroğlu sevgilisi ve sevgilisi kim gibi konular son zamanlar da magazin gündemin de sıkça yer almaya başlamıştır. Bu durumu genelde anne ve babası hoş karşılamasa da kendisinin artık büyümüş olduğu gerçeği yadsınamaz. Bu nedenle de Zehra Çilingiroğlu sevgilisi var mı ve sevgilisinin adı ne gibi konular onun hayranları tarafından bir hayli merak edilmektedir. Güzelliğini annesinden alan genç kızımızın aşk hayatı bir dönem oldukça hareketli geçmiş olsa da bu aralar tam aksi olarak sakin bir yapıdadır. Fakat bu durum kendisinin hayatında biri olmadığı anlamına gelmemektedir. Elbette onun da kalbini çalan yakışıklı bir isim mevcuttur. Zaten Zehra Çilingiroğlu kiminle beraber ve kiminle çıkıyor gibi soruların yanıtlarının bu aralar magazin gündeminde sıkça yer aldığını görmekteyiz.

Zehra Çilingiroğlu yeni sevgilisi Mert Yazıcıoğlu isimli yakışıklı bir delikanlıdır. Çiftimiz uzun süredir beraberdirler diyebiliriz. Çünkü kendileri ne kadar istemeseler de objektiflere oldukça çok yakalanmaktadırlar. Hatta aldığımız son haberlere göre Zehra Çilingiroğlu ve sevgilisi Mert İstanbul gecelerinden birinde sabah 5 sularında reinaya eğlenmek için gitmişti. Mekan çıkışında kameralara görüntülenen çift panik dolu anlar yaşamıştır. Bu durumun sonucunda ise güzel genç kızımızın babası Kaya Çilingiroğlu’ndan sert tepkiler gelmişti. Bu tepkilerin neticesin de ise kendisinin sevgili durumları daha gizli tutulmaya başlanmıştır. Yakın zaman da Hülya Avşar’ın güzeller güzeli kızı olan Zehra Çilingiroğlu’ndan aşk hayatı ile ilgili açıklamalar geleceği düşünülmektedir. Şimdilik kendisine mutluluklar ve kariyerin de ve okul hayatında bol bol başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
1 Yorum Yazılmış
  1. annesi gibi güzel birisi zehra çilingiroğlu sevgilisi ile fotoğraflarını görmüştüm. Bence yakışıyorlar fakat ayrıldılar sanırım yeni sevgilisi var mı bilmiyorum

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın