turabi sevgilisi

Survivor’ın Gönüllüler takımında olan Turabi Çamkıran sevgilisi kim tarzı sorulara cevap vermemiştir. Survivor Turabi’nin sevgilisi varmı eskiden olduğu gibi şu anda da bilinmiyor. ilk katılımda genç kızlarımızın gönlünü zaten fethetmişti. Bir zamanlar Turabi ve Sahra sevgili mi tarzında dedikodular dönse de bunların aslı olmadığı anlaşılmıştır. Survivor All Star da tekrar yarışması hayranlarını oldukça mutlu etmiştir. Ada hayatında bir çok kişi ile münakaşa yaşayan hırçın yarışmacının aşk hayatını sizler için araştırdık. Adanın agresif yarışmacısı, aşk hayatında durgun gibi gözüküyor. Şu aralar sadece kariyerine yoğunlaşmış gibidir. Bu haber hayranlarını sevindirecek niteliktedir.

Turabi Çamkıran’ın sevgilisi yoktur. Kendini, ada hayatına öyle bir kaptırmıştır ki, tek amacı yarışmayı kazanmak olmuştur. Fakat bu konudaki araştırmalarımıza siz hayranları için devam edeceğiz.
Turabi Çamkıran’ın 2015 son yeni sevgilisi yoktur. Aşk hayatı oldukça durgundur. Fakat bir gelişme olduğunda tekrar paylaşacağız.Bilgileri güncelleyip sizleri de haberdar edeceğiz. Turabi Çamkıran’a zorlu ada hayatında başarılar dileriz. Aşk hayatında ise bolca şans yanında olması dileğiyle.

Benzer Sevgililer
57 Yorum Yazılmış
 1. Turabi ile Kim sevgili olup onu beğenir acaba sahra da turabiden uzak dursun turabinin sözleri falan hiç hoş değil kendini bişey sanmasin hasana bulaşmasin turabiye sms atmıyorum şahsen

 2. keşke soyadın çamkıran değilde çemkiren olsaydı tam sana yakışırdı turbo bey
  buarada turbonun ne anlamda olduğunu biliyormusun ben soylu bir motor parçası

 3. Selam ben turabiyi fazla sevmiyorum. Turabi, delikanlilik dan bahsediyosun ya bırak bu ayakları dogukan mancoyla da uğrasma lütfen zaten sen kendinden baska kimseyle uğraşmıyosun gecen yıl akınla kavga ederken korkmuştun

 4. Evet Merve Aydın sen Turabi’yi boşver sen çok hırslı bir yarışmacısın ve kıbrısa odaklan. Seranay ile de lütfen ama lütfen barış.

 5. Ya turabi sen adada tek diğilsin canim bence sen hic tavirlar yapma. sana bir tavir yaparlar gorursun turabicim

 6. Turabi bence cook iyi bir insan zaten hic bir insan kötu olamaz. Ben Turabiyi cok seviyorum. Hilmicem seni de öyle.

 7. serenay seni çok seviyorum çok iyi bir insansın bugüne kadar survivordaki en iyi bayan yarışmacısın bence turabiyle iyi anlaşıyorsunuz ama ben seni hilmicemle daha çok yakıştırıyorum.

 8. turabi sana laf atanlar dönsünde bir kendine baksın o laf atanlar seni çekemeyenler eyer kötü bir yarışmacı olsaydın 500.000 kazanamazdın

 9. Bence ki zaten oyle survivor tek ve herzaman kazanmayı hak eden tek yarışmacıdır.
  aynı şekil Hilmi Cem de öyle
  sizin desteklediğiniz yarışmacılarında keşke tersi duzu beli olsaydı biraz bile en azından

 10. Yorum yapan herkese teşekkürler. Bu Turabi ‘yı onemsediginizin göstergesidir.Yorum sahiplerinden ufak bir ricamiz olacak lütfen Turabi hakkında kelimelerinizi biraz daha seçici kullanın hakaret veya argo içeren sozcukler olmamasına özen gösterelim lütfen.

 11. ben bu hayatta serenay aktaş gibi güzel bir kız görmedim hem güzel hem de futbolcu. serenayı çok seviyorum ve murat ceylanla çok yakışıyorlar

 12. turabi adam oldugu için laf atarsınız tabi adam olmayanlar atar turabi ve hilmicem aşıgım size helal olsun size

 13. Turabi seni çok ama çok seviyorum. Kazandığın için çok sevindim. Ama Hilmicem de hak ediyordu. Onu da çok seviyorum

 14. Turabi ailece senin birinci olman için dua ettik hakettin. Allah çok büyük sana yaptıkları yanlarına kalmadı seni çok seviyorum kim ne derse desin sen şampiyosun Turbo !

 15. seni cok seviyorum turabi sen merve aydini hasani salla gitsin hepsi senin ustune yuklendiler ama bak all star sen oldun seni sevmiyenler ise onlar anlarlar

 16. Bence kıbrısa gitmeyi merve aydın ve hilmicem hak ediyor. Turabiden de onu sevenlerden de ve destekleyenlerden de pek haz duymuyorum. Ben hilmicemi ve merveyi çok seviyorum ve hep onları destekledim.

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın