timuçin esen sevgilisi

Timuçin Esen sevgilisi kimdir, evli mi ve eşi kim tarzındaki soruların yerini Bodrum Masalı Faryalı sevgilisi kim sorusunun alması üzerine kendisini deliler gibi seven hayranları bu konuda bir hayli meraklanmıştır. Yakışıklı oyuncumuzun aşk hayatı bir çok macere ile doludur. Onun aşk hayatına şöyle genel olarak bakan ve araştırma yapan herkes net bir şekilde görecektir ki kendisi daha önce hiç evlilik yapmıştır. Bu ancak evli olmamasına rağmen dünyalar tatlısı bir kızı olduğunu söyleyebilirz. Uzun vadeli bir aşk yaşayan ve hala çocuğunun annnesi olan bayan ile deliler gibi aşk yaşayan oyuncumuzun geçmiş dönemlerde ünlü bir şarkıcı ile de adı anılmıştır. Bu nedenle son zamanlar oldukça sık olarak sorulardan sorularn bazıları da şüphesiz ki Timuçin Esen sevgilisi kim, kiminle birlikte, ne zaman, kiminle evlendi, evlendi mi  ve sevgilisinin adı ne gibi sorular kendisini sevenler tarafından dur durak bilmeksinizi sorulmaktadır. Yakışıklı oyuncumuzun aşk hayatı nasıl gidiyor merak eden herkes için bu yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. O halde gelin geşmiş tarihlerden itibaren bu konulara ışık tutalım. Timuçin Esen eski sevgilisi sizlerinde aslında çok iyi bildiği gibi ünlü rock sanatçısı Şebnem Ferah olarak bilinmektedir. Hafızalarınızı zorladığınızda sizlerde göreceksiniz ki kendileri bir aralar bir hayli tartışma dolu bir beraberlik yaşamışlardır. Öyle ki bu tartışmalar ikili ayrıldıktan sonra da hız kesmeden devam etmiştir. Şimdilerde ise sular oldukça durulmuştur. Birbiri ile görüşmemektedirler ve yorum yapmamaktadırlar. Yollarına ayrı ayrı devam eden Timuçin Esen ve sevgilisi Şebnem Ferah hakkında sadece geçmişteki magazin haberleri kalmıştır. Karizmatik aktörün şimdiki aşk hayatı ise oldukça güzel bir şekilde ilerlemektedir.

Timuçin Esen’in Yeni Sevgilisi Kimdir ?

Timuçin Esen yeni sevgilisi olarak isimlendirdiğimiz ilişkisi aslında oldukça geçmişe dayanmaktadır. Öyle ki şu anda beraber olduğu güzeller güzel bayan ile bir ortak noktası vardır ki o da yakın zamanda dünyaya getirdikleri dünyalar tatlısı kız çocuklarıdır. Timuçin Esen’in sevgilisi Bilge Türe olarak bilinmektedir. Kendisi bir hayli uzun bir süre boyunca flört etmişlerdir. Hatta öyle ki birbirlerine deliler gibi aşık olmuşlardır diyebiliriz. Bu aşkın meyvesini aldıkları için aralarındaki ortak noktalar da oldukça çok fazla olmuştur. Bu nedenle ilerleyen zamanlarda kendilerinin dünya evine girecekleri yönündeki iddialarda bir hayli kuvvetlidir. Bakalım gelecek zaman bizlere neler gösterecek. Umarız kendilerinin yaşadıkları bu mutluluk daim olur. Çünkü ikisi de oldukça güzel yürekli insanlardır ve mutluluğu hak etmektedirler. Timuçin Esen karısı, eşi konularında yeni bilgiler meydana gelirse bu sayfadan sizlere tekrar aktaracağız. Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise ayrıca bol bol başarılar diliyoruz.

Bodrum Masalı Faryalı ve Yıldız Gerçek Hayatta Sevgili Mi ?

Bodrum Masalı Faryalı sevgilisi kim sorusundan ziyade son zamanlarda daha çok merak dilen ve tartışına bir konu daha vardır ki o da dizi daha başlamadan önce oldukça çok sorulan Bodrum Masalı Faryalı ve Yıldız gerçek hayatta sevgili mi sorularıdır. Bu soruya hemen yanıt verecek olursak özellikle üstüne basa basa belirtme isteriz ki kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir. Çünkü onlar sadece arkadaştır. Yukarıda da net bir şekilde dile getirdiğimizi gibi Timuçin Esen’in sevgilisi Bilge Türe’dir. Bodrum Masalı dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Şevval Sam ile hiç bir şekilde beraberlik yaşamamaktadır. Onlar sadece set arkadaşıdır diyebiliriz. Akabinde ise dizi hayatından bahsedecek olursak senaryı şöyle ilerleyecektir. Bodrum Masalı Faryalı sevgilisi Yıldız’dır. İkili uzun süre aşk yaşadıkltan sora gelişen çeşitli olaylar sebebiyle yollarını ayırmışlardır. Ancak Faryalı hala deliler gibi Yıldız’a aşıktır. Fakat Yıldız ise Bodrum Masalı Evren ile aşk yaşamaktadır. Bu aşk üçgeni nasıl ilerleyen en az bizlerde sizler kadar merak ediyoruz. Hep birlikte izleyelim ve görelim. Dizi oyuncularımızın her birine ayrı ayrı başarılar dileriz. İyi günler.

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın