tarkan sevgilisi

Tarkan sevgilisi kimdir, eşi kim ve evlendi mi şeklindeki sorular son zamanlarda şarkıları ile bizleri büyüleyen megastarın hakkında çıkan haberlerden ötürü yoğunluk kazanmış bir konudur. Bu konuda sizlere en net bilgiyi verecek olursak kısaca belirtmek isteriz ki Tarkan geçtiğimiz günlerde sürpriz bir düğün töreni ile dünya evine girmiştir. Tarkan’ın yeni sevgilisinin adını sizlerle paylaşmadan evvel starımızın aşk hayatına şöyle bir bakalım isterseniz. Öncelikle sizlerde takdir edersiniz ki ünlü yıldızın aşk hayatı uzun süre önce Bilge Öztürk ile beraber olması ile magazin gündemine yansıdır. Oldukça uzun süredir birlikte olan ve evlenmelerine ramak kalan çiftimiz verdikleri ani bir karar ile yollarını ayırarak adeta hayranlarını şok etmiş ve üzmüşlerdir. Fakat asıl mesele Tarkan eski sevgilisi Bilge Öztürk ‘ten neden ayrıldı ? sorusu olmuştur. Bu soruya yanıt verecek olursak özellikle belirmek isteriz ki ikilinin arasındaki aşkın bir hayli uzun süren flört döneminin ardından son bulmasıdır. Bu beraberliğin bitmesi ile birlikte megastarımızın aşk hayatı bir süre durgunlaşmış ve uzun süre kimse ile birlikte olmamıştır. Ancak yine de Tarkan sevgilisi kim, kiminle birlikte, kimi seviyor gibi sorular dur durak bilmeksinizi kendisinin fan grubu tarafından sürekli olarak sorulmuştur. Starımızın nostajik aşk hayatında baktığımız zaman Tarkan ve sevgilisi Bilge Öztürk aşkından sonra gündeme geldiği isim Asia isimle genç bir bayandır. İkili çok uzun süre birlikte olmasalarda çıktıkları süre boyunca deliler gibi bir aşk yaşadıkları doğrudur. Ancak ne yazık ki bu ilişkide uzun sürmemiştir.

Megastar Tarkan Sevgilileri

Megastar Tarkan’ın sevgilileri gördüğünüz gibi saymakla bitmiyor. Ünlü yıldızın hayatına giren isimler aslında sizlerinde çok yakından tanıdığı ve sevdiği isimlerdir. Kendisinin yabancı sevgilisi Asia ile ayrıldıktan sonra beraber olduğu ismi özellikle bir hayli yakından tanımaktasınız. Peki Tarkan eski sevgilileri kimlerdir ? Öncelikle Tarkan sevgilisi olarak bir dönem Nil Özalp adını oldukça sık duymuşsunuz. Yaklaşık 2.5 yıl boyunca birlikte olan çiftimizin aşkı çok iyi gidiyor derken kendilerinden ayrılık haberi  gelmiştir. Fakat ne yazık ki bu ayrılığı etmen olan sebepler hala magazin gündemine yansımış değildir. Tarkan ve Nil Özalp aşkı da Türkiye’de büyük yankılar uyandırmış bir birlikteliktir. Fakat kendilerinin yollarını ayırması bazı megastar hayranlarını, oldukça çok sevindirmiştir diyebiliriz. Bu konuda hayırlı olmasını dileriz. Umarız güzeller güzeli Nil Özalp’ta yakın zamanda gönlünü fethedecek yakışıklı bir beyefendi ile karşılaşır. Kendisine mutluluklar dileriz.

Tarkan ve Pınar Dilek Evlendi

Tarkan evlendi  şeklinde çıkan haberlerin aslı var mı yok mu diye muallakta kalan hayranlarına buradan en güncel bilgiyi aktaralım. Ünlü starımızı geçtiğimiz günlerde sempatik sevgilisi Pınar Dilek ile dünya evine girdi.  Peki kendilerinin aşık olma öyküsü nedir ? Hemen anlatalım. Öncelikle ünlü popçu Tarkan yeni sevgilisi ile konserde tanışmıştır. Konser esnasından en ön sıralarda yer alan hayranı ile tanışan ve onu sahneye davet eden starımız, Pınar Hanıma deliler gibi aşık olmuş ve çok kısa bir süre içerisinde dünya evine girmiştir.  İkili nerede evlendi diye merak ediyorsanız da hemen belirtmek isteriz ki kendisinin Trabya’da bulunan villasında sade ancak şık bir nikah töreni ile evlendikleri bilinmektedir. İstanbul’da nikahlarını kıyan çiftimizin ise hemen ardından Almanya’da 6 Mayıs 2016 tarihinde görkemli bir tören ile düğün yaptıkları tüm magazin aleminde duyulmuştur. Kendilerine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Hatta öyle ki yakın zamanda kendilerinden bir de bebek haberi gelmesini umuyoruz. Umarız kendileri aşk dolu bu hallerini uzun süre korurlar. İyi günler dileriz.

Benzer Sevgililer
6 Yorum Yazılmış
  1. Tarkan’ın sevgilisi varmı şu anda arkadaşlar bilen yazsın lütfen en son sevgilisinden ayrıldı mı

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın