sima şerafettinova sevgilisi

İşte Benim Stilim adlı yarışmaya oldukça çok güzel olması ile damgasını vuran yarışmacı Sima Şerafettinova’ın sevgilisi varmı tarzı sorular hayranlarının kafasında bir soru işareti oluşturmuştur. Sima Şerafettinova sevgilisi kim size açıklıyoruz, bu konuyu sizler için derinlemesine araştırdık. Ve bulduğumuz yanıt siz sevenlerini mutlu edecek niteliktedir. Sima Şerafetinova’nın sevgilisi yoktur. Aşk hayatı oldukça durgun ve sakin olan yarışmacının bu kadar güzel olmasına rağmen neden hayatında biri olmadığı merak edilmektedir. Babası bir Holding patronudur ve katıldığı yarışmanın en küçüğüdür. Sima Şerafettinova’nın eski sevgilisi konusu hiç bir zaman gündeme gelmemiş, geçmişi ile anılmamıştır. Sadece dillere destan güzelliği ile adından söz ettirmektedir.

Yarışmada da oldukça stil sahibi ve başarılı biridir. Sima Şerafettinova’nın 2015 yılı son yeni sevgilisi olduğunda sizleri bilgilendireceğiz. Şu an için güzel Sima, tüm ilgisini yarışmaya vermiştir. Yarattığı tarzlarla çok konuşulmaktadır. Kendisi aynı zamanda 2014 yılı Azerbaycan Best Model birincisi olmuştur. Kendisine yarışmada Çakma Barbi lakabı takılmıştır. Kendisi bu lakabı tam anlamıyla taşımaktadır. Güzel olduğu kadar zeki ve başarılıdır. Kendisi 6 dil bilmektedir. Ayrıca Sima Şerafettinova nereli sorusuna cevabımız ise kendisi Azerbeycanlı’dır. Güzel yarışmacımıza başarılar dileriz.

Benzer Sevgililer
7 Yorum Yazılmış
  1. Ben Azerbaycanlıyım. Sima ile çok yakın arkadaşız. Simacım merhaba. Seni Çok özledim. Sevgilinle mutluluklar dilerim canım arkadaşım.

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın