sevcan orhan sevgilisi

Sevcan Orhan sevgilisi kim, sevgilisi var mı, evli mi, eski ve yeni sevgilisi kimlerdir ve Sevcan Orhan’ın şu anda hayatında birisi var mı şeklindeki sorular geçtiğimiz günler de, bir zamanlar Galatasaray’ın en popüler ve en iyi futbolcularından birisi olan Hasan Şaş ile yanıt bulmuştur. İkili aşklarını çok samimi bir şekilde çektirdikleri fotoğrafları whatsapp profil fotoğrafı yaparak adeta gözler önüne sermiştir. Hatta bu fotoğraflar geçtiğimiz ayların magazin haberlerinde büyük sükseler yaratmış ve herkes Hasan Şaş’ın eski eşine nispet yaptığını düşünmüştür. Böyle bir durum yani kıskandırma gibi konular kesinlikle söz konusu değildir. İkilimiz şu an oldukça mutlu bir aşk yaşamakta ve birbirlerini de oldukça çok sevmektedirler. Bu nedenle de kendileri yaşadıkları bu mutluluğu sevenleri ile paylaşmak adına böyle güzel fotoğraflar koymaktadırlar. Ancak güzel sanatçımızın fanları bu konuda daha çok bilgi elde edebilmek adına çok ama çok sık olarak Sevcan Orhan yeni sevgilisi kim, kiminle birlikte, kiminle çıkıyor, kimi seviyor ve erkek arkadaşının adı nedir şeklindeki soruları yöneltmekten geri durmamaktadırlar. Bu konularda sizlere vereceğimiz en net bilgi ile Sevcan Orhan’ın yeni ve son sevgilisinin bir zamanların yıldız futbolcularından birisi olan Hasan Şaş olduğunu söylemek olacaktır. Çiftimiz bu aralar neredeyse her gün beraberdirler ve uzun süreden beri son zamanlar da kamera karşısına yeni yeni geçmeye başlamışlardır.

Tabi ki sempatik güzelimizin aşk hayatında sorulan sorular bunlardan ibarette değildir. Özellikle de kendisinin Hasan Şaş ile bir beraberliğe adım atmadan evvel bir evlilik yaptığı söylenmektedir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda hayranlarının ilk merak ettiği şeylerden birisi de Sevcan Orhan eski sevgilisi yani eski eşi kim soruları olmuştur. Bu konularda sizleri aydınlatacak olursak hemen belirtmek isteriz ki güzel sanatçının eski eşi Ümit isimli bir beyefendidir. Kendilerinin ne zaman evlendikleri ve ne zaman boşandıkları konusunda ne yazık ki net bilgiler yoktur. Bu nedenle de bu konuda konuşmanın gereksiz olduğu kanısındayız. Çünkü güzel ve bir o kadar da çekici olan ünlü sanatçımızın şu anda muhteşem güden bir aşk hayatı vardır zaten ve bu ilişkinin yakın zaman da evlilik ile sonlanacağı düşünülmektedir. İlerleyen süre içerisinde ne olur bilinmez ama böyle bir haber olursa sizler yeniden bilgilendirmek elbette ki ilk işlerimizden birisi olacaktır. Aynı zaman da Sevcan Orhan ve sevgilisi konusunda gelişen tüm aşk dedikodular ve onun aşk hayatındaki herşeyi bu sayfadan ve yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Sevcan Orhan ve sevgilisi Hasan Şaş’a bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerinde ise kendilerine bol bol başarılar diliyoruz. Umarız kısa zaman da muhteşem bir tören ile hayatlarını birleştirirler. İyi günler dileriz.

Benzer Sevgililer
2 Yorum Yazılmış
  1. sevcan hanim hem kendi guzel hemde sesi cok guzel allah nazarlardan korusun sevgilisinin Hasan Şaş olmasına çok şaşırdım

  2. Ayrılıklar her ne sebepten olursa olsun hep beni üzmüştür.Sevcan Orhan a mutluluklar kendisini çok seviyorum

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın