seren şirince sevgilisi sercan badur

Seren Şirince sevgilisi kimdir,evli mi ve eşi kim gibi sorulardan ziyade güzel oyuncumuzun hakkında asıl sorulması gereken soru hiç şüphesiz ki Seren Şirince sevgilisi var mı tarzındaki sorulardır. Bu konuda güzel oyuncumuzun hayranları daha doğrusu kendisini oldukça yakından takip eden fan grubu oldukça iyi bilmektedir ki kendisinin aşk durumları onun sakin yapısının aksine oldukça oldukça deli dolu bir şekilde ilerlemektedir. Bir aralar kendisinin İlişki Durumu Karışık dizisinde Ayşegül karakterine başarılı bir şekilde hayat vermesinden dolayı adı rol arkadaşı Berk Oktay ile anılmıştır. Hatta öyle ki geçtiğimiz yıllarda Seren Şirince ve Berk Oktay sevgili mi gibi sorular sıkça sorulmaya başlanmıştıe. Bazıları onların sevgili olduklarını iddia etmiş olsa da kendilerinin yapmış oldukları açıklamalar bu aşkın herhangi bir şekilde gerçekliğinin bulunmadığını göstermiştir. Bu nedenle İlişki Durumu Karışık Ayşegül sevgilisi kim gibi sorularda artık rafa kaldırılmış bulunmaktadır. Asıl bomba ise kendisinin geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisi ile görüntülenmesi olmuştur. Seren Şirince’nin sevgilisini merak eden herkes o çok sordukları soruların yanıtını almış olsalar dahi kendisinin bazı hayranları hala bu konuda bilgi sahibi değildir. Merak edenler için hemen açılayalım öyleyse. Seren Şirince yeni sevgilisi elbette ki vardır. Hata öyle ki bu aşk güzel oyuncumuza geçmiş ilişkilerini bile unutturdu diyebiliriz. Seren Şirince eski sevgilisi konularını gelin bir kenara bırakalım ve onun son sevgilisini sizlere açıklayalım.

Seren Şirince Yeni Sevgilisi Kim ?

Seren Şirince yeni sevgilisi konusunda son zamanlarda magazin gündeminde büyük sansasyonlar meydana gelmiştir. Bu konu netliğe ulaşmış olsa da herkes güzel oyuncumuzun sevgilisi ile olan ilişkisini onaylamamıştır. Öyle ki çoğu hayranı onu ünlü oyuncu Berk Oktay ile yakıştırmaktadır. Ancak Seren Şirince sevgilisi kendisi gibi ünlü bir oyuncu olan ve ekranların yeni jön adaylarından biri olan Sercan Badur olarak bilinmektedir. Çiftimiz geçtiğimiz günlerde beraberliklerini duyurmuşlardır. Hatta öyle ki magazin muhabirlerinin karşısında geçip beraber mutlu mutlu pozlar verdiklerini dahi söyleyebiliriz. Kısacası bu beraberlikte mutlu giden bir çok aşk gibi evliliğe doğru ilerliyor diyebiliriz. Gelecek zaman bizlere neler göstecek bilinmez ancak Seren Şirince ve sevgilisi Sercan Badur şu an oldukça mutlu ve birbirlerine adeta deliler gibi aşıklar. Bizlerde kendilerine aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise bol bol başarılar dileriz.

6 Yorum Yazılmış
  1. Seren şirince seni o kadar çok seviyorum ki. Keşke sevgili olsan Berk Atan’la . seni burdan çok öpüyorum

  2. Ben seren şirinceyi çok sevdim onun dizisine hayranım ona ve sevgilisine mutluluklar diliyorum inşallah hep mutlu olurlar mutluluklar

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın