özgür ozan sevgilisi

Özgür Ozan Sevgilisi kim, evli mi ve eşi kim gibi soruların yerini son zamanlarda kendisinin dizisindeki karakteri ile iyice özdeşleştirilmesi ile birlikte Arka Sokaklar Hüsnü Çoban sevgilisi ve eşi kim ? şeklindeki sorular almış ve kendisine büyük bir sevgi bağı ile bağlı olan hayranları sürekli bu sorulara yanıt aramışlardır. Ancak elde ettikleri yanıtlar kendini bir türlü tatmin etmemiştir. Çünkü gündemde yer alan bilgiler yakışıklı oyuncumuzun evlilik hayatı ile ilgili çok net bilgilere değinmemektedir. Öyle ki şimdi de belirtmiş olduğumuz üzere karizmatk aktör evlidir. Eşi de kendisi gibi ünlü olmadığı için adı çok fazla duyulmamıştır. Ancak onlar birbirlerine deliler gibi aşıktır diyebiliriz. Öyle ki çiftimizin yaşadıkları evlilik yakın zamanda dillere destan olmuştur diyebiliriz. Aşk hayatı bu kadar harikalarla dolu olan bir adamın hakkında sorulacak olan sorular elbette ki bir ya da iki cümle ile sınırlı değildir. Çünkü en çok sorulan sorular şüphesiz ki Özgür Ozan ne zaman, kiminle evlendi, eşinin adı ne  ve kimi seviyor şeklindeki sorular da oldukça fazla bir şekilde hayranları tarafından yöneltilen sorulardan bir kaçı arasında yerini almıştır. Karizmatik oyuncunun aşk hayatını merak edenler için hemen kendisi şu anda kiminle evli sizlere açıklıyoruz.

Özgür Ozan Eşi Kim ?

Özgür Ozan eşi kim gibi soruların yanı sıra özellikle de yakışıklı oyuncumuzun geçtiğimiz yollarda babası olması ile birlikte hayranlarının merak ettiği konulardan birisi de Özgür Ozan çocuğu kız mı erkek mi soruları olmuştur. Başarılı oyuncumuzun şu anda bir oğlu bulunmaktadır. Aşk dolu bir evlilik sahibi yani evli mutlu ve çocuklu olduğunu söylesek herhalde yanlış bir tabir kullanmış olmayacağız. Özgür Ozan yeni sevgilisi yani çok daha doğru bir ifade ile eşi Neslihan Uğur olarak bilinmektedir. Çiftimiz bundan tam 11 sene önce dünya evine girmişlerdir. Birbirlerine olan sevgilerini buldukları her an ve her dakika dile getirmekten çekinmemektedirler. Öyle ki onlar ilk bakışta aşk denilen o güzel duygunun gerçek hayatta somutlaşmış hali gibidirler diyebiliriz. İkiliyi sık sık yaz aylarında tatil yaparken görmekteyiz. Bunların haricinde ise Özgür Ozan eşi ve çocuğu olan yakışıklı ve minik beyefendiyi İstanbul gecelerinde de sık sık eğlenirken ya da yürüyüş yaparlarken görmek mümkündür. Çiftimize mutluluklarının daim olmasını dileriz.

Arka Sokaklar Hüsnü Çoban ve Suat Çoban Aşkı Tam Gaz Devam Ediyor!

Arka Sokaklar dizisinin en çok sevilen ve adından sıkça söz ettiren karakterlerinden biri olan Hüsnü Çoban çoğu zaman eşi Suat Çoban ile yaşadığı diyaloglar ile izleyenleri adeta gülme krizine sokmaktadırlar. İkili oldukça çok tartışan ama buna rağmen birbirlerini deliler gibi seven bir çift olarak ekranlarımız karşısında boy göstermektedirler diyebiliriz. Öyle ki onların arasında geçen olaylar bizlere çoğu zaman kötü geçen günlerin ardından adeta moral olmaktadır diyebiliriz. Sizlerinde bildiği gibi Hüsnü ve Suat aşkı Türkiye’de oldukça çok sevilmektedir. Hayranları ikiliyi gerçek hayatta da oldukça çok yakıştırsalar da çiftimizin kalpleri ayrı ayrı başka kişilere aittir. Öyle ki Özgür Çoban evlidir ve eşini deliler gibi sevmektedir. Suat ile sadece rol arkadaşıdır. Eminiz ki bu beraberlik izleyenler her an her dakika mutlu edecektir. Yeni sezonda daha güzel ve daha komik olaylar bizleri bekliyor. Özgür Çoban’a eşi ve çocuğu ile bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerinde ise oldukça çok başarılar diliyoruz. İyi günler dileriz.

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın