özcan deniz sevgilisi

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz’in sevgilisi çoğu zaman magazinlere konu olmuştur. Son zamanlarda Özcan Deniz ve Sıla sevgili mi ? şeklinde sorular akıllarda belirmektedir. Bunun sebebi ise Özcan Deniz ve Sıla’nın coca cola reklamında oynamış olmasıdır. Yakın zamana kadar Özcan Deniz ile Fahriye Evcen arasında uzun süren bir ilişki vardı. Özcan Deniz eski sevgilisi Fahriye Evcen ile Evim Sensin filminde beraber rol almışlardı. Fahriye Evcen Özcan Deniz ile ayrıldıktan sonra “ İnsanlar kötü ayrılabilirler. İyi ayrıldıklarında birbirlerine hal hatır sorar, selamlaşırlar biz Özcan Bey ile kötü ayrılmadık” açıklamalarında bulundu.

Özcan Deniz Fahriye Evcen birlikteliğinin son bulmasıyla Özcan Deniz’in yeni sevgili Ayça Ayşin Turan olmuştur. Kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi Ayça Ayşin Turan ile sürekli magazinlere birlikte görüntülenmişlerdir. Özcan Deniz sevgilisine özel bir otel kapattırarak sürpriz yapmıştır. Fakat aşkları kısa sürmüştür. Şu an Özcan Deniz’in adı kimseyle anılmamaktadır.

Benzer Sevgililer
4 Yorum Yazılmış
  1. özcan deniz ve sıla sevgili mi aynı reklamda oynadılar falan ben çok yakıştırdım açıkcası

  2. ben bu konular dışında bir yorum yapmak istiyorum. Lütfen bunu arkadaşlar okusun ve özcan denize söylesinler ben onu çok seviyorum

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın