onur büyüktopçu sevgilisi

Kiralık Aşk Koray, Koriş yani Onur Büyüktopçu sevgilisi kim ve sevgilisi var mı tarzındaki sorular dizinin en çok sevilen karakteri olmasıyla Onur Büyüktopçu kiminle çıkıyor, kız arkadaşının adı ne, evli mi, eşi kim ve kiminle birlikte tarzında kalıplaşarak hayranları tarafından sık sık sorulmaya başlamıştır. Yakışıklı oyuncumuzun aşk hayatı hakkında bilmek isteyeceğiniz tüm bilgileri sizler için bu makale de topladık. Şimdiden belirtmek isteriz ki kendisi hakkında vereceğimiz bilgiler onun hayranlarını bir hayli mutlu edecektir. Bu nedenle Kiralık Aşk Koray yani Onur Büyüktopçu eski sevgilisi konusundan ziyade yeni sevgilisi kim ve var mı gibi konulara daha çok ağırlık vereceğiz.Bakalım sempatik oyuncunun aşk hayatı nasıl ilerliyormuş öğrenelim.

Kiralık Aşk Koray yani Onur Büyüktopçu son yeni sevgilisi yani şimdiki gerçek hayattaki sevgilisi konusunda ne yazık ki sizlere belirteceğimiz bir isim mevcut değildir. Çünkü kendisi yalnızlığı seven bir adamdır. Bu nedenle de aşk hayatındaki gelişmeler oldukça nadirdir. Zaten kendisinin bu sıralar kariyerine yöneldiği de ayrı bir gerçektir. Bunu dizide yer alan başarılı performansından görmekteyiz. Bu nedenle de kendisinin aşk hayatı hakkında gelişen en ufak haberleri siz sevenleri için takip edeceğiz ve Kiralık Aşk Koray, Onur Büyüktopçu ve sevgilisi konusunda bir gelişme olduğunda makalemizi güncelleyip bu önemli bilgileri siz hayranlarına aktaracağız. Kendisine aşk hayatında şans ve mutluluklar, kariyerin de ise bol bol başarılar dileriz.

Benzer Sevgililer
4 Yorum Yazılmış
  1. koriş süpersin 🙂 sevgilin ile mutluluklar onur büyüktopçu hayranıyım tamamen. Kiralık aşk dizisinde bayılıyorum sana mimiklerin tavırların harika inşallah hep dizilerde görürüz seni onur sevgilin olsa da olmasa da sen benim tek aşkımsın 🙂

  2. Onur büyüktopçu yani Koriş gerçek hayatta eşcinsel mi diye düşündüm ama değilmiş, başarılı oyuncu sevgilisi ile mutlu olurlar ins.

  3. Koris sana hayranim ya hakereklerin tarzin cok ama cok guzel seni seviyorum en güzel rolü sen yapiyosun ya sevgilin ben olaydım 😀

  4. Ühühühühü koriş sakın evli çıkma veya sevgilin çıkmasın seni öldürürüm ben Deliyim ha

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın