oğuzhan karbi sevgilisi

Oğuzhan Karbi sevgilisi kim, sevgilisi var mı, evli mi gibi sorular son zamanlarda asıl olarak Aşk Laftan Anlamaz Doruk sevgilisi kimdir şeklinde sorulmaya başlanmıştır. Yakışıklı oyuncumuzun bir hayli karizmatik olması nedenyile genç kızlar kendisine çok kısa bir süreç içerisinde deliler gibi aşık olmuşlardır diyebiliriz. Öyle ki kendisinin aşk hayatıda bu nedenle bir hayli çok tartışma konusu olmuştur. Oğuzhan Karbi yeni ve eski sevgilisi konularıda hayranlarının kafasında bu aralar oldukça rövaçta olan ve tartışılan bir soru işareti olmuştur. Oğuzhan Karbi sevgilisi kimdir, kimi seviyor ve kiminle birlikte şeklindeki soruları sizler için hemen yanıtlandıralım. Genç ve yakışıklı aktörümüzün aşk hayatına genel bir bakış açısı ile baktığımız zaman görüyoruz ki kendisinin kalbi şu anda boş gibi gözükmektedir. Öyle ki verdiğimiz bu haber kendinin bir çok hayranını eminiz ki bir hayli çok mutlu edecektir Bu konulara gelmişken hemen belirtmek isteriz ki Oğuzhan Karbi yeni sevgilisi ne yazık ki yoktur. Ancak kendisinin adı son zamanalarda aynı dizide rol aldığı arkadaşlarından biri olan Özcan Tekdemir ile anılmaya başlamıştır. İkili hakların çıkan bu aşk dedikodularına ise kesinlikle sevgili olmadıklarını belirterek cevap vermişlerdir. Yani diyeceğimiz o ki kendisinin kalbi şu anda boştur. Oğuzhan Karbi ve Özcan Tekdemir’de kesinlikle sevgili değillerdir.

Aşk Laftan Anlamaz Doruk Sevgilisi Kimdir ?

Aşk Laftan Anlamaz Doruk sevgilisi konularının her geçen gün popülerleşmesine bakılırsa yakışıklı oyuncumuzun aşk hayatı ile ilgili tüm detaylar özellikle genç kızlar tarafından bir hayli merak konusu olmaktadır. Karizmatik aktörün sevgili durumlarında şöyle bir baktığımızda gerçek hayatında tek tabanca takılmadığı gerçeği ile yüzleşsekte dizide durumlar oldukça farklıdır.  Aşk Laftan Anlamaz Doruk ve Aslı gerçek hayatta sevgili mi gibi soruların yanı sıra kendinin fan grubu dur durak bilmesizin kendisi hakkında Aşk Laftan Anlamaz dizisi Doruk ve Hayat sevgili mi tarzındaki sorulara da cevap almak adına uzun süredir beklemektedirler. Hemen bu konularda sizleri aydınlatalım. Doruk ne Aslı ile ne de Hayat ile sevgili değildir. Kendisine aşk hayatında mutluluklar ve kariyerinde ise bol bol başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
18 Yorum Yazılmış
  1. Oğuzhan Sen çok ýakişiklisin Aşk laftan anlamaz dizi rolunü çok güzel oýnuýorsun Doruk ismi çok ýakişiýor

  2. Oğuzhan çok ýakişiklisin rolünüde çok güzel oýnuýorsun En esas dizi Aşk laftan anlamaz o dizide Doruk ismi çok ýakişmiş tebrikler Oğuzhan ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  3. hande erçel çok güzel sevgilisi ekin mert daymaz burak deniz çok yakışıklı onun ise sevgilisi büşra develi oğuzhan karbinin ise sevgilisi yok.

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın