murat aygen sevgilisi

Murat Aygen sevgilisi kimdir gibi sorulardan ziyade Murat Aygen eşi kim ve Bodrum Masalı Evren sevgilisi var mı ? tarzındaki soruları sormak çok daha mantıklı olacaktır. Çünkü yakışıklı oyuncumuzu yakından takip eden fanları da oldukça iyi bilirler ki kendisi geçtiğimiz günlerde sarışın bir bayan ile görüntülenmiştir. Bu görüntülerin ardından ise sevgiliniz kim ? şeklindeki sorulara biz evliyiz şeklinde yanıt vermesi ile gündeme damgasını vurmuştur. Yaşanan bu olayın ardından ise neredeyse yediden yetmişe herkes Murat Aygen ne zaman, kiminle evlendi, evli mi ve kiminle birlikte gibi soruları ardı arkası kesilmeyecek bir şekilde sormaya başlamışlardır. Bu konudaki en net ve en güncel bilgiler ise yine genç oyuncumuz tarafından sevenlerine iletilmiştir. Öyle ki kendisi sosyal medya hesaplarında karısı olan haımefendi ile boy boy fotoğraflarını paylaşmaktadır. Hatta kendisinin bu evlilikten aşklarının meyvesi olacak bir nitelikte olan dünyalar tatlısı bir de çocukları olduğunu söyleyebiliriz. Karizmatik oyuncumuzun sevgili durumlarını merak eden herkese buradan bir kez daha seslenmek isteriz ki kendisi mutluluk dolu bir aile yuvasına sahiptir. Eşi ile birbirlerine deliler gibi aşıktırlar. Bunu kendilerinin fotoğraflarında da oldukça net bir şekilde görebilmeniz mümkündür. Eminiz ki şu anda bu şanslı bayanın kim olduğunu oldukça çok merak ediyorsunuz. O halde gelin Murat Aygen sevgilisi kim, kiminle çıkıyor, eşi ve çocuğu kim tarzındaki konulara hep birlikte açıklık getirelim.

Murat Aygen Eşi Kim ?

Murat Aygen yeni sevgilisi kim ? sorusu son zamanlarda bir hayli fazla bir şekilde merak edilmiştir. Yakışıklı oyuncumuza aşık olan her genç kız, direk olarak onun aşk hayatı hakkında çeşitli araştırmalar yapmaya koyulmaktadırlar.  Bu araştırmaler neticesinde ise sonucu ulaşmaları oldukça kolaydır. Çünkü yakışıklı oyuncumuz hiç bir şekilde aşk hayatını gizlememekte adeta açık bir şekilde yaşamaktadır. Onun mutluluğunu sevdikleri ile paylaşıyor olması eminiz ki hayranlarını da oldukça çok sevindiriyordur.  Ancak vereceğimiz bu haber ünlü oyuncuya aşık olan ve ona büyük bir tutku ile bağlanan hayranlarını üzecek niteliktedir. Çünkü kendisi evlidir. Öyle ki Murat Aygen eşi, karısı ise Nilay Aslı Elmas adında bir hanımefendidir. Çiftimizin nasıl ve ne şekilde tanıştıkları konusunda net  bilgiler magazin gündeminde yer almasa da kendileri gündem de evli olduklarını herkese duyurmuşlardır. Hatta öyle ki mutluluklarını da çeşitli görsel ögeler ile desteklemişlerdir. Murat Aygen ve sevgilisi daha doğrusu eşi olan Nilay Aygen’ çocukları ile bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Bodrum Masalı Evren Sevgilisi Kim ?

Bodrum Masalı Evren sevgilisi kim sorusu gerçek hayatta Nilay Aslı Elmas ismi ile yanıt bulsa da bu sorunun dizideki yanıtı şüphesiz ki Yıldız’dır. İkili yeni dizilerden biri olan Bodrum Masalı’nda oldukça deli dolu bir aşk yaşamaktadırlar. Yıldız’ın eski sevgilisi olan Faryalı ile Evren’in arasında geçen diyologlar yeri geldiği zaman bizler korkutmakta yeri geldiği zaman ise gülmekten kırıp geçirmektedir. Dizinin bu başarılı senaryosu ile daha şimdiden en çok izlenenler arasında yer alacağının sinyallerini vermektedir. Murat Aygen ve sevgilisi Yıldız’ın aşkı izleyen herkesi büyülecek, hatta öyle ki sizlerde bu çiftimiz gibi bir aşk yaşamak isteyeceksiniz. Dizinin ilerleyen bölümlerinde kendileri ayrılırlar mı bilinmez ancak şu anda beraber oldukları kesin bir bilgidir. Dizi oyuncularımıza başarılar diliyoruz. Murat Aygen ve sevgilisine ise gerçek hayatlarında aşk dolu evliliklerinin daim olmasını kariyerlerinde ise bol bol başarılı olmalarını diliyoruz. İyi günler dileriz.

 

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın