justin bieber sevgilisi

Son yılların dünyada ünlü popüler şarkıcı justin Bieber’ın sevgilisi kim diye çoğu genç kız merak etmektedir. Justin Bieber’ın 2015 yılında sevgilisinden ayrıldı mı diye düşünülerek adı bir çok genç kızla anıldı. Justin Bieber’ın sevgilisi Selena Görmez olarak tanınıyordu. Uzun bir birliktelik yaşadılar,magazin haberlerinde oldukça fazla birlikte görüldüler. Fakat Justin Bieber ve Selena Gomez birlikteliği son bulmuştur.

Tüm bunların ardından Justin Bieber Kim Kardashian ile sevgili oldukları iddaalarına tepki göstermiş ve aralarında birşey olmadığını, sadece arkadaş olduklarını belirtmiştir. Bunun aksine de fazla bir kanıt zaten bulunamamıştır. 2015 yılında çıkardığı yeni albümler ile adından söz ettirmeye devam eden dünya yıldızı Justin Bieber’ın yeni sevgilisi Ashley Moore’dır. Justin Bieber eski sevgilisi Selena Gomez’den sonra Ashley Moore ile yeni bir aşka yelken açmıştır. Bu yeni birliktelik genç Belieber ları üzse de biz yine de genç çifte mutluluklar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
10 Yorum Yazılmış
  1. Justin Bieber sevgilisi olsa da olmasa da onu çok seviyoruz şarkısı süper selena gomez le ayrıldı mı acaba

  2. SELENA Gomez’le ayrıldılar diye biliyorum. selena Gomez ‘in yeni sevgilisi Dj ZEDD DİYE biliyorum. ele ele bi ödül töreninde görüntülenmişlerdi.

  3. justin bieber ve sevgilisini o kadar seviyorum ki aşkı onunla tattım.Birde Tanışa bilseydim ama bir gün onunla tanışacam

  4. Justin Bieber seni seviyorum ben seninle tanisacagim sen bana instagram adresini versene (I love you, I am acquainted with Justin Bieber! You can give me the address of Instagram?)

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın