halit ergenç sevgilisi (eşi) kim

Acı Aşk Orhan yani namı diğer Halit Ergenç sevgilisi ve sevgilisi kim konuları genellikle genç kızlarımızın yoğun bir şekilde ilgisini çekmektedir. Çünkü kendisi karizmatik duruşu ve etkileyici bakışları ile onları adeta derinden etkilemiş bulunmaktadır. Fakat asıl sorulması gereken Halit Ergenç evli mi, eşi kim ve kiminle ne zaman evlendi sorularıdır. Bu konu da hemen sizleri bilgilendirelim. Öncelikle belirtmek isteriz ki yakışıklı oyuncumuzun eşi de kendisi gibi Türkiye’nin en çok sevilen oyuncularından biridir. Halit Ergenç yeni sevgilisi yani daha doğru bir tabir ile karısı Bergüzar Korel olarak bilinmektedir. Çiftimiz 2009 yılında dünya evine girmiştir. Şu an için bir hayli mutludurlar.

Yakışıklı oyuncumuzun bu evliliğinden önce bir evlilik hayatı daha yaşamıştır. Kendisi 2007 yılında eski eşi olan Gizem Soysaldı ile hayatını birleştirmiş daha sonra ise 2008 yılında aralarındaki sevginin bitmiş olması gerekçesi ile yollarını ayırmışlardır. Bu evliliğin bitmesinin ardından kendisi hayatımın kadını olarak nitelendirdiği Bergüzar Korel ile evlenmiştir. Şu an mükemmel giden bir beraberlik yaşamaktadırlar. Hatta öyle ki bu evliliğin meyvesi olan biricik oğulları Ali Ergenç dünyaya gelmiştir. Magazin gündeminde kendilerinin sık sık mutlu aile pozlarını görmekteyiz. Bizler de ünlü çiftimize çocukları ile birlikte bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerin de ise bol bol başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
1 Yorum Yazılmış
  1. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’e başarılar diliyorum. Gerçekten uzun yıllardır örnek bir ilişki sergiliyorlar. Allah mutluluklarını daim etsin.

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın