gizem kerimoğlu sevgilisi

Survivor Gizem Kerimoğlu sevgilisi kim, kiminle birlikte, sevgilisi var mı ve evli mi, eşi kim soruları güzeller güzeli oyuncumuzun hakkında en çok yanıt aranan sorulardır. Kendisi bu sene Survivor 2016 yarışmasında zorlu hayat koşulları ile mücadele edecek. Yepyeni bir sezonda yepyeni fakat oldukça zor olan bir yarışma programı ile ekranlarımız karşısına çıkacak olan güzel oyuncumuz Gönüllüler takımında kazanmak için tüm sınırlarını zorlayacak. Ancak tüm bunlar kendisinin sevenlerinin onun güzelliğini fark etmediği anlamına gelmiyor tabi ki. Çünkü oldukça dikkat çeken bir albeni sahibi olan genç ve çekici oyuncumuz Gizem Kerimoğlu kiminle çıkıyor, erkek arkadaşı kim, sevgilisinin adı ne, şu anda kiminle birlikte, yarışmadan kimi seviyor ya da sevecek ve yeni, eski sevgilileri kimler tarzındaki sorular bir hayli yoğunluk kazanmış durumdadır.

Gizem Kerimoğlu yeni sevgilisi ne yazık ki yoktur. Uzun süredir kendisinin kalbi boştur. Çünkü herkesin de bildiği gibi zorlu bir süreç kendisini bekliyor. Dominik’te yaşam mücadelesi verecek olan güzelliği tescilli yarışmacımız anladığımız kadarıyla tüm sevgili durumlarını bir kenara bırakarak tamamen yarışmaya odaklanmış durumda. Eminiz ki kendisi çok güzel başarılar elde edecektin ancak bundan ziyade kendisinin hayranları onun aşk hayatında olumlu bir gelişmenin vuku bulması için bekliyorlar. Gizem Kerimoğlu ve sevgilisi konusunda magazin gündeminde yer alan bilgiler sınırlıdır fakat gelecek günler de onun hakkında bir çok haber eminiz ki gündemde yerini bulacaktır. Kendisine aşk hayatında bir ömür boyu mutluluklar ve yarışmada ise bol bol başarılar getirmesi diliyoruz. Sizler de kendisinin yarışmada kalmasından yana iseniz lütfen destekleriniz esirgemeyiniz.

Benzer Sevgililer
7 Yorum Yazılmış
  1. Kerimoğlu seni seviyorum … İnşallah şampiyon olursunda senin hakkında kötü düşünenler yutar ve özürdilerler. Eee bir kızı yüz kişi ister biri alır

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın