furkan andıç sevgilisi

Kara Sevda dizisinde rol alacak olan yakışıklı oyuncu Furkan Andıç sevgilisi kim gibi haberler ile pek fazla gündeme gelmemektedir. Kendisinin bayan hayranı oldukça çok olduğundan dolayı bu konuya olan ilgi de gün geçtikçe artmaktadır. Yakışıklı oyuncunun kalbinin çalan bir güzel elbette vardır. Fakat bu konuya açıklık getirmeden önce kendisinin aşk hayatından genel olarak bilgiler verelim. Geçmiş magazin haberlerin de Furkan Andıç eski sevgilisi Selin Şekerci olarak yer almaktadır. Fakat bu konudaki bilgiler yanlıştır. İkilinin arasın da arkadaşlıktan başka bir ilişki yoktur ve bu haberler asılsızdır. Furkan Andıç ve Selin Şekerci birbirlerini seven çok iyi iki dosttur.

Furkan Andıç 2015 yılı son yeni sevgilisi ise Kaçak Gelinler dizisinin de beraber rol aldığı Deniz Baysal’dır. İkili ilişkilerin den oldukça memnun ve mutlu olduklarını her fırsatta belirtmektedirler. Zaten kendilerinin sosyal medya da paylaştıkları fotoğraflar da bu ilişkinin ne kadar iyi gittiğinin kanıtıdır. Ünlü çift birbirlerini çok sevdiklerini her fırsatta dile getirmekten çekinmemektedirler. Aynı zaman da mutluluklarını her daim hayranları ile de paylaşan çiftimiz örnek ilişkiler arasında yerini almıştır. Furkan Andıç ve sevgilisi Deniz Baysal uzun süredir birlikte olduklarından dolayı kendilerinden yakın zaman da mutlu bir haber beklediğimizi belirtelim. İkiliye bol bol mutluluklar ve kariyerlerin de ise başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
28 Yorum Yazılmış
  1. bence de çok yakışıyorsunuz hiç ayrılmaYIN. Furkan Andıç sevgilisi ile çok mutlu olsun tek duam bu

  2. Bence yakisiyorlar. Furkan cok yakişikli oldugu icin butun rol arkadaşlariyla yakişiyor. Sevgilisiyle mutluluklar<3

  3. Furkan andic deniz baysalla da çok yakışıyor ama keşke selin sekerci ile birlikte olsa kaçak gelinlerdeki aşklar hala suan da keşke devam etse yakisiyolar yaaa

  4. Bence Leyla lydia tuğutlu ile olmalıydı ama ben furkanın mutlu olmasını istiyorum o kiminle olursa olsun ben onu her zaman destekliyorum. ????????

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın