evrim akın sevgilisi

Evrim Akın sevgilisi kim, kiminle çıkıyor ve eşi kim şeklindeki sorular uzun süreden beri genç erkeklerin merak ettiği konulardan birisi olmuştur ve kendisinin aşk hayatı ile ilgili son zamanlarda magazin gündeminde oldukça fazla konu yer almaya başlamıştır. Evrim Akın sevgilisi var mı konusunda sizlere net cevaplar vermek için bir çok araştırma yaptık ve edindiğimiz bilgiler neticesinde güzel sunucu ve oyuncumuzun bir sevgilisi olduğu kanısına vardık. Kendisi geçtiğimiz günler de bir alışveriş merkezinde yeni sevgilisi ile görüntülenmiştir. Kameralara yakalandığını fark eden ikili panik dolu anlar yaşamış ve muhabirlerin sormuş olduğu hiç bir soruya yanıt vermemişlerdir. Durum böyle olunca da genç oyuncumuzun erkek arkadaşının adını merak edenlerin sayısı her geçen gün daha çok artmaya başlamıştır. Bu nedenle de Evrim Akın’ın sevgilisi hakkındaki tüm detayları sizlerle buluşturuyoruz. Bakalım kendisinin hayatındaki o şanslı beyefendi kim ? hemen öğrenelim.

Evrim Akın yeni sevgilisi Berk Tokay olarak bilinmektedir. Çiftimiz geçtiğimiz yaz Çeşme’de aşk dolu bir tatil yapmış ve samimi pozları ile sevenlerini adeta büyülemişlerdir. Evrim Akın ve sevgilisi uzun süreden beri flört etmektedir ve birbirlerini oldukça çok sevmektedirler. Bu nedenle de yakın zaman da kendilerinden evlilik adına bir adım atmaları beklenmektedir. Çünkü çiftimizin beraberliğibu yönde ilerliyor desek herhalde oldukça doğru bir noktaya değinmiş oluruz. Güzel oyuncumuzun aşk hayatı şu an bir çok ünlü isme nazara mükemmel bir şekilde ilerlemektedir. Sevgilisinin çok sevdiğini ve onunla bir ömür geçirmek istediğini belirten güzelimizin, sonsuza kadar kalbinin sahibi olarak nitelendirdiği bu beyefendi ile mutluluk dolu günler geçirmesini diliyoruz. Ayrıca kariyerinde de başarılar.

Benzer Sevgililer
5 Yorum Yazılmış
  1. selam senin gibi bi güzelimi tanıdığıma çok ama çok memnun oldum çok harika ve muhteşem güzelliğe sahipsin hayran olmak elimde değil ilk gördüğümden beri o çekici ve mükemmel güzelliğine hayran olmak elimde değil,aşırı fanatik hayranlarınızdanım

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın