ece seçkin sevgilisi

Bu Ne Ya adlı albümüyle ünlülük dünyasına adım atan Ece Seçkin’in sevgilisi kim merak edilmektedir. Güzelliğiyle ve sesiyle hayranlarını büyülerken Ece Seçkin’in sevgilisi var mı soruları gündeme gelmektedir. Son zamanların popüler şarkıcısıdır. Popüler şarkıcının aşk hayatını sizler için araştırdık. Ece seçkin’in adı bir aralar Murat Dalkılıç ile aşk dedikodularına karışmıştır. Fakat böyle bir ilişkinin olmadığı yönünde açıklamalar yapmıştır. Bu dedikodular Murat Dalkılıç’ın sevgilisi Merve Boluğur’u oldukça çok sinirlendirmiştir. Ece Seçkin ise bu duruma karşılık konser sırasında yanına gelen Murat Dalkılıç’a sevgilisi olduğunu unutmasın yönünde göndermede bulunmuştur.

Hadise’ye benzerliği ile dikkat çeken sanatçının aşk hayatı oldukça sakindir. Fakat vereceğimiz bu haber Ece Seçkin hayranlarını üzecek niteliktedir. Ece Seçkin’in 2015 yeni sevgilisi Galatasaraylı futbolcu Emre Çolak’tır. Çift uzun süredir birlikteliklerini devam ettirmektedir. Geçtiğimiz aylarda Bodrum da yaptıkları bir tatilde objektiflere oldukça samimi pozlar vermişlerdir. Fakat genç sanatçının aşk hayatı bu kadar iyi giderken, bu birlikteliğe menajerinden ağır tepkiler gelmiştir. Ece Seçkin’in son sevgilisi Emre Çolak ya da kariyeri arasında bir seçim yapması gerektiğini söylemiştir. Ama Ece Seçkin aşkından vazgeçmemiştir. Hala birlikteliklerini sürdürmektedirler. Genç ve başarılı sanatçımıza mutluluklar dileriz.

Benzer Sevgililer
32 Yorum Yazılmış
 1. ece seçkini çok seviyorum :
  hoşunamı gidiyor
  aman aman
  şok oldum
  aşktan ne haber
  bunları çokk seviyorum ama ece seçkini daha daha çokkk seviyorumm 🙂 😉 😀 :))) sevilerimle; gizli hayranın ilayda 🙂

 2. Ece seçkinin haranıyım ama Murat dalkılıçın da hayranıyım özlelikle 40 yılda bir gibisin şarkısına bayılıyorum

 3. ece seçkinin bütün sarkılarını seviyorum ece seçkinin hayranıyım ve murat bozunda inşallah evlenirler…..

 4. Meraba Ece seçkin bende sizin en büyük haranınzım sizin tüm sarklarınızı diledim hepsi Hoşuma gidiyor. Özeliklede Adeyyoşarkısını seviyorum.Size tüm işlerinizde başarılar dilerim saholun kendinize iyi bakın çok güzelsizniz.

 5. bu çok eski bir yazı çünkü murat dalkılı ile merve boluğur evlendi ece seçkinin 1 sene önce bir şarkısı çıkmıştı kolpanın solisti ile keşke kolpanın solisti ile olsalar ya

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın