ebru gündeş sevgilisi

Sesi ile herkesi büyüleyen Ebru Gündeş sevgilisi kimdir, evli mi ve eşi kim gibi sorular uzun süredir merak konusu olmuştur. Ancak bu sorulardan ziyade en çok konuşulan konulardan biri de Ebru Gündeş ve Reza Zarrab ayrıldı mı ? Ebru Gündeş ve Reza Zarrab neden ayrıldı ve barıştı mı ? gibi soru kalıplarıdır. Hemen bu konularda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak güzel sanatçımızın geçmiş tarihlerden bu yana olan aşk hayatına ışık tutmak isteriz. Öyle ki sizlerinde bildiği gibi kendisi bu zamana kadar 3 kere evlenip boşanmıştır.  Ebru Gündeş ilk eşi 1990 yılında evlendiği Hamdi Vardar olarak bilinmektedir. Çiftimiz evlenmeden öncede uzun süren bir aşk hayatı yaşamışlar daha sonra ile hayatlarını birleştirme kararı almışlardır. Ancak bir süre sonra aralarındaki aşkın bitmiş olması nedeniyle kendileri evlendikleri yıl bir kaç ay sonra ayrılmışlardır. Bu ayrılığın ardından bir süre aşk hayatına ara veren çiftimiz daha sonra başka isimlere aşık olmuşlardır. Ebru Gündeş ikinci eşi ise 2002 yılında evlendiği Ömer Durak olarak bilinmektedir. Ömer Durak ve Ebru Gündeş aşkı da ne yazık ki sanıldığından çok daha kısa sürmüş ve çiftimiz  yine evlendikleri yıl beraberliklerini noktalamışlardır. Bu aşkın bitmesi magazin gündemine çok büyük yankılar uyandırmış olsa da onlar ayrıldıktan sonra daha çok mutlu olmuşlardır ve başka isimler ile hayatlarını birleştirmişlerdir.

Ebru Gündeş Eşi Kimdir ?

Uzun süre boyunca yaşadığı aşklar ile adından oldukça sık olarak adından söz ettiren sempatik şarkıcı Ebru Gündeş eşi kim ? sorusu kendisinin hayranları tarafından oldukça sık olarak yöneltilmektedir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki Ebru Gündeş eşi yani daha doğru bir tabir ile kocası Reza Zarrab olarak bilinmektedir. Çiftimizin bu aşktan bir çocukları vardır. Ancak sizlerinde bildiği gibi magazin gündeminde yer alan bir çok habere göre kendilerinin şu anda boşandıkları yönünde bilgiler gelmektedir. Öyle ki geçtiğimiz aylarda Ebru Gündeş yeni sevgilisi olarak bilinen Reza Zarrab tutuklanmıştır. Bu durum karşısında çok üzülen ve eşi için gözyaşı döken çekici sanatçımız şimdilerde beraberliği hakkında hiç bir şekilde konuşmuyor ve hatta yorum dahi yapmıyor. İlerleyen günlerde bu konuda herhangi bir değişiklik söz konusu olursa siz değerli ziyaretçilerimizi tekrar bilgilendireceğimizi lütfen unutmayınız.

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Boşandı Mı ?

Başarılı ses sanatçısı Ebru Gündeş ve iş adamı eşi Reza Zarrab boşandı mı ? şeklindeki sorular çiftimizi çok yakıştıran ve beğenen hayranları tarafından bir hayli sıkça sorulan sorulardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Hemen güzeller güzeli sanatçımızın aşk hayatı hakkında siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak alınan son bilgilere göre Ebru Gündeş ve Reza Zarrab çifti boşandı. Onların bu kararı neredeyse yediden yetmişe herkesi üzmüştür. Çünkü onlar birbirlerini çok seven ve değer veren bir çift olarak biliniyorlardı. Şimdilerde ise henüz boşanma durumu netleşmemiş olsa da ünlü güzel Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab’a boşanma davası açtığı kesin bir bilgidir. Dava sonuçlandığında hemen bu sayfadan sizleri tekrar bilgilendireceğimizi lütfen unutmayınız. Çiftimize aldıkları bu kararın hayırlı olmasını, aşk hayatlarında ise kendilerine bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise başarılar dileriz. İyi günler.

 

Benzer Sevgililer
2 Yorum Yazılmış

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın