cem belevi sevgilisi

Cem Belvi sevgilisi kim, sevgilisi var mı ve kiminle beraber herhalde merak etmeyen hayranı yoktur. Son zamanlarda kendisi yakışıklılığı ve güzel sesiyle genç kızlarımızın yakından ve sıkı takip ettiği bir isim olmuştur. Yakışıklı oyuncunun ve aynı zamanda şarkıcının aşk hayatı konusunda sizleri aydınlatalım. Cem Belevi eski sevgilisi konusunda herhangi bir bilgi ne yazık ki yoktur. Sevgili durumları konusunda Cem Belevi ve Ayshe Kim Ne Derse Desin Aşk İçin şarkısında beraber düet yapmaları ve muhteşem bir klibe imza atmaları onların sevgili olduğunun düşünülmesine sebep olmuştur. Fakat ikilinin aralarında bir aşk söz konusu değildir. Peki Cem Belevi sevgilisi kimdir ?

Cem Belevi 2015 yılı son yeni sevgilisi yoktur. Bu haber yakışıklı şarkıcı ve oyuncunun hayranlarını bir hayli sevindirecek niteliktedir. Şu an için kariyerine sıkı sıkıya bağlı olan sanatçı bu halinden oldukça memnun gözükmektedir. Cem Belevi ve sevgilisi durumları olduğunda makalemizi güncelleyip tekrar sizlerle paylaşacağız. Şimdilik başarılı şarkılarına eşlik etmeye davet ediyoruz sizleri. Cem Belevi’nin eski sevgilisinin İngiltere’de yaşadığı yılarda onun için İstanbul’a geldiği yönünde açıklamalarda bulunduğunu biliyoruz. Sevdiği kadın için bir kaç şarkı yazdığını da belirtmiştir. Fakat şu an yollarına ayrı ayrı devam etmektedirler.Kendisinin sevgilisi olduğunda bizlerden saklamayacağını da ayrıca belirtmiştir. Cem Belevi’ye başarılı kariyerinde daha çok başarı diliyoruz. Aşk hayatında ise bol bol mutluluklar.

Benzer Sevgililer
30 Yorum Yazılmış
  1. Çok yakışıyorlar ünlüler işallah hiç ayrılmazlar ve hiç araları bozulmaz?
    ?Hep böyle mutlu kalırsınız?

  2. Cem abi ve cevahir abla çok önceden tanisiyolar ve cem abi cevahir ablanin peşinden koştu ve cevahir abla istemedi ve sonradan kararı değişti dada ya çıktıklarında okan bayülgen aranizda dizi aski var mi dediginde cem abide cevahir abla ya sarılarak biz zaten önceden sevgiliydik dedi ve hala sevgililer

  3. Arkadaşlar hayata pembe bakmayın hemde bizene cem abi ‘ nin özel hayatından bence siz bunları bırakınca kendi hayatınıza bakın boşverin kiminle olmak istiyorsa olsun önemli olan cem abi ‘ nin mutlu olması.

  4. Cem Belevi sevgilisi Cevahir Turan olmali cunki coooookkkkkk yakisiyolar ayni dizide bile olurken bana hayatda sevgililermis geldi

    CEM BELEVI💖CEVAHIR TURAN

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın