burak çelik sevgilisi

Karagül dizisinde yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Burak Çelik’in sevgilisi var mı, Burak Çelik’in eski sevgilisi kim gibi sorular hayranlarının aklında soru işareti olarak yer almaktadır. Burak Çelik 2013 yılında Best Model birincisi olmuştur. Kariyerine modellik yaparak devam eden Burak Çelik kısa zamanda genç kızlarımızın kalbinde taht kurmuştur. Burak Çelik Hande Yener’in Hasta klibiyle dikkatleri üzerine toplamıştır. Bu klipten sonra oyunculuk teklifleri alan Burak Çelik’i ekranlarımızda sık sık görmekteyiz. Burak Çelik’in aşk hayatı oldukça sakindir. Burak Çelik’in eski sevgilisi dendiğinde akıllara hiç bir isim gelmemektedir.

Burak Çelik yeni sevgilisi konularında siz değerli ziyaretçilerimize önemli bilgiler aktaracak olursak belirtmek isteriz ki yakışıklı oyuncumuzun şu anda bir sevgilisi yoktur. Öyle ki bu aralar yalnızca iş hayatı ile tüm dikkatleri üzerine toplamaktadır diyebiliriz. Kendisine aşk hayatında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerinde ise başarılar dileriz. İyi günler.

Benzer Sevgililer
14 Yorum Yazılmış
  1. Burak çelik ve öykü çelik kuzenler. Burak Çelik’in şimdi bir ilişkisi var ama bilinmiyor. Burak Çelik çoook yakışıklısın en büyük hayranınım

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın