bora cengiz sevgilisi

Bora Cengiz sevgilisi kim, evli mi ve eşi kim şeklindeki soru kalıpları sürekli olarak hayranları tarafından kendisini tekrarlayıp duran konulardan birisi olsa Bora Cengiz sevgilisi kimdir sorusuda bir hayli popülerdir. Ancak asıl popülerliği kendisinin çok uzun bir süredir Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide yer almasından kaynaklanmaktadır. Yakışıklı oyuncumuzun aşk hayatı son zamanlarda magazin gündeminde en çok tartışılan konulardan birisi olmuştur. Bu tartışmalar henüz bir neticeye bağlanamıyor olsa da bu durum karimatik aktörün aşk hayatı hakkında ser verip sır vermemesinden kaynaklanmaktadır. Durum böyle bir şekil alınca eminiz ki her geçen gün meraklar daha fazla büyümektedir. Bu konuda yapmış olduğumuz bilgi edinme süreci içerisinde karizmatik oyuncumuzun sevgili durumları hakkında genç kızlara sevindirici haberler vereceğimizi buradan müjdeleyelim. Bora Cengiz yeni sevgilisi maalesef yoktur.

Yakışıklı oyuncumuz uzun süredir aşk hayatı ile arasına bir mesafe koymuştur. Bunun nedeni ise evlilik vs. gibi durumlar için daha çok erken olduğu kanısında olmasıdır. Önce para daha sonra aşk düşüncesinin savunucunlarından birisidir. Aşk hayatındaki gelişmelerin olmamasıda bundan kaynaklanmaktadır. Kendisi bir süredir kariyerinde odaklı çalışmalar yürütmektedir. Bu konuda bir hayli başarılı olduğu ise tartışılamaz bir gerçektir. Karizmatik, sempatik ve yakışılı oyuncumuzu ilerde sinemada daha büyük rollerde göreceğimize inanıyoruz. Bora Cengiz ve sevgilisi konusunda yeni gelişmeler ile tekrar buluşmak dileğiyle. Kendisine aşk hayatında oldukça çok mutluluklar ve kariyerinde ise bol bol başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
2 Yorum Yazılmış
  1. Bora abinin uzun zamandır sevgilisi var ismi de selin taş ünlü olmadığı için kimse tanımıyor kızı araştırırsan herşey açık

  2. Yanlış bilgi. Bora Cengiz’in yıllardır birlikte olduğu biri var, hatta instagram hesabında birlikte fotoğrafları bile var kaç tane. Selin Taş adında bir sevgilisi var maalesef.

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın