mert carim sevgilisi

Kaçak Gelinler dizisi ile ekranlarımızda bizlere merhaba demiş olan Açelya Topaloğlu sevgilisi kim, sevgilisi var mı ve erkek arkadaşının adı ne gibi konularda da son zamanlarda gündemde sık sık yer almaktadır. Güzeller güzel oyuncu Açelya Topaloğlu eski ve yeni sevgilileri hakkında hayranları tarafından bir çok tartışma konusu yaratılmıştır. Fakat hiç bir zaman bu sorular net bir yanıt bulamamıştır. Ta ki bizler bu makale ile sizleri aydınlatana kadar. İnadına Aşk Defne’nin yani Açelya Topaloğlu’nun sevgilisi kim sizleri hemen bilgilendirelim. Hayranları güzel oyuncunun çoğu zaman Fırat Albayram ile bir ilişki yaşamasını istemişlerdir ve birbirlerine oldukça çok yakıştırmışlardır. Fakat başarılı oyuncu gönlünü bir başka adama kaptırmış bulunmaktadır.

Açelya Topaloğlu 2015 yılı son yeni sevgilisi yani şu anki gerçek hayatta ki sevgilisi Can Yaman olarak bilinmektedir. Sosyal medyada yayınlamış olduğu kareler ile bu bilgilerin doğruluğunu teyit ettik. Kendisinin aşk kelimeleri ile fotoğraflarını yayınlayıp hayranlarının bu konudaki meraklarını gidermiş olduğu sonucuna ulaşmış bulunuyoruz.İkili oldukça mutlu bir ilişki yaşamakta ve çoğu zaman bizlere de mutluluklarını hissettirmektedirler. Açelya Topaloğlu ve sevgilisi Can Yaman birbirlerini oldukça çok seviyorlar ki aşklarını biz sevenlerinden gizleme gibi bir durum yaşatmıyorlar. Bizler de onların mutlulukları ile elbette mutlu oluyoruz. Açelya Topaloğlu yeni dizisindeki rolü ile ekranlarımız karşısında bizleri yine yeniden mutlu edecektir. Güzel oyuncumuzun mükemmel giden aşk hayatın da bizler de onların mutluluklarını paylaştığımızı belirtmek isteriz. Açelya Topaloğlu ve Can Yaman çiftine mutluluklar dileriz.

Benzer Sevgililer
43 Yorum Yazılmış
 1. Herkese duyrulur : CAN YAMAN VE AÇELYA TOPALOĞLU GERÇEKTE SEVGİLİDİR MERT CARİM ile SEVGİLİ DEĞİLDİR.

 2. Ben anlamıştım zaten gerçek hayatta sevgili olmayan 2 kişi o kadar iyi sevgiliyi canlandırmamak bi kere?

 3. bence yanlis bir haber ama dogru da olursa sevinirimmm bu arada can yaman abim boyle sevgilisi var mi yok mu gibi sorulardan hoslanmiyor fazla.

 4. Nolur İnadına Aşk’ı cumaya alabilir miyiz ? Nolur izleyemiyoruz.Okul yüzünden nolur. Sizi ve diğer arkadaşlarınızı da, sizi de çok seviyorum ama daha çok Yeşim, Yalın, Defne, Çınar, Toprak, İdris, Leyla, Adem, Adem’in kestik bitti,Yeşim’in nolur diyişini, ti diyişini, Çınar’ın karizması, Toprak’ın oğlum bak git diyişini, Leyla ya bi şey bulamadım ama çok seviyorum üzülmesin.İdris çok tatlılığı yeter.Yalın’ında karizması, en çok Yeşimle Defneyi seviyorum ama.

 5. Bence Can Yaman ve Açelya topaloğlu beraber olmalı ve ben açelya topaloğlu nun telefon numarasını istiyorum

 6. Açelya Topaloğlu ile Can Yaman’ın büyük hayranıyım onları ve inadına aşk dizisini çok seviyorum birbirlerine çok yakışıyorlar bence harikalar onların kalplerinin hep bir olmasi dileği ileee.

 7. hayranım onlara ve iyiki de birlikteler yalan bir haber değildir onlar da yalan yok 🙂 *inadina ask* 😉

 8. Açelya♥Can

  Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

  Bunu isteyen büyük bir hayranınız.

 9. bence çok yakışıyorsunuz hiç bir zaman ayrılmayın eğer ayrılırsanız sizin posterlerinizi yırtarım .gerçi kıyamam ama neyse

 10. Can Yaman ve Açelya Topaloğlu arasında hiçbir şey yaşanmamıştır. Bunu Can Yaman kendim sordum bu nedenle bu kadar eminim. Can Yaman’ın şu anki sevgilisi ise Beste Su Özdemir’dir.

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın